Úvod > Fórum > Ostatní > PCForum.cz > Chyba pri spusteni pc

Chyba pri spusteni pc

12.08.2019 08:03
příspěvků:3

Zdravim,mam prosbu, pri spusteni pc mi to temer hned po zapnuti pise tuto chybu,Jde dat Enter nebo ESC,vzdy se to restartuje a objevi se to znova, pred poslednim vypnutim jsem vytahoval z pc flashku,nevim jestli to ma nejakou spojitost,diky moc, posilam tu chybu,daval jsem si to i do prekladace,tak taky zasilam :-) jinak tu flesku jsem tam zkousel dat a resetovat,ale objevuje se to porad.

windows has encountered a problem communicating with a device connected to your computer

This error can be caused by unplugging a removable storage device such as an external usb drive while the device is in use, or by faulty hardware such as a hard driver or CD-ROM drive that is failing. Make sure any removable storage is properly connected and then restart your computer.

If you continue to receive this error message, contact the hardware manufacturer.

file: Boot/BCD
status: 0xc00000e9
info: an unexpected error has occurred
Preklad:

v systému Windows došlo k potížím při komunikaci se zařízením připojeným k počítači

Tato chyba může být způsobena odpojením vyměnitelného úložného zařízení, například externí jednotky USB, když je zařízení v provozu, nebo vadným hardwarem, například pevným ovladačem nebo jednotkou CD-ROM, která selhává. Ujistěte se, že je vyměnitelné úložiště správně připojeno a restartujte počítač.

Pokud se chybová zpráva zobrazuje i nadále, obraťte se na výrobce hardwaru.

file: Boot / BCD
stav: 0xc00000e9
info: došlo k neočekávané chybě

12.08.2019 11:56
příspěvků:221

Dobrý den, zde je návod: Jak opravit chybu " 0xc00000e9".

https://wikifixes.com/cs/errors/0x/%200xc00000e9?gclid=CjwKCAjwnMTqBRAzEiwAEF3ndjVofofYzQcJ2k1rsjVSg3b1PY-wd_MYXQtnJXS5GgMxSHd49ZmLcBoCbdcQAvD_BwE

12.08.2019 16:19
příspěvků:3

Jak to mam ale prosim udelat,kdyz se nedostanu do systemu? Dostanu se jen po tu chybu, ktera naskoci po par sekundach po kdyz zapinam pc.Jinak dekuji.

12.08.2019 18:04
příspěvků:221

Zkuste se dostat do nouzového režimu. Když opakovaně zapnete a vypnete PC měl by Windows přejít do zvláštního režimu.

https://www.cnews.cz/jak-spustit-vypnout-nouzovy-rezim-windows-10/

Pak je ještě možnost vložit instalační DVD nebo USB disk a udělat opravu. V biosu musíte nejdřív nastavit startování z DVD nebo USB.

12.08.2019 21:29
příspěvků:3

Diky za rady.Do nouzaku se za boha nemuzu dostat, mam win 7, ma se mackat co jsem se docetl F8, u me to nejdriv ale zapne Boot Menu, mam navyber hard disk nebo cdrom, at vyberu jedno nebo druhy tak to nejde,zkousel jsem i pri tom vybirani po odentrovani mackat porad F8 a nic, zase pak vyskoci ta chyba...takze pak asi jedine to dat na cedko nebo flesku...

13.08.2019 06:04
příspěvků:221

Jednou se mi také stalo, že mi nešlo nastartovat PC a nemohl jsem se dostat do biosu. Povedlo se mi to až po několika dnech po desítkách pokusů. Pokud se vám povede otevřít bios tak udělat opravu nebo čistou instalaci pokud to bude pro vás lepší. Pak už mě napadá jenom servis.

19.08.2019 11:35
příspěvků:6
flumon123 | 12.08.2019 08:03

Zdravim,mam prosbu, pri spusteni pc mi to temer hned po zapnuti pise tuto chybu,Jde dat Enter nebo ESC,vzdy se to restartuje a objevi se to znova, pred poslednim vypnutim jsem vytahoval z pc flashku,nevim jestli to ma nejakou spojitost,diky moc, posilam tu chybu,daval jsem si to i do prekladace,tak taky zasilam :-) jinak tu flesku jsem tam zkousel dat a resetovat,ale objevuje se to porad.

windows has encountered a problem communicating with a device connected to your computer

This error can be caused by unplugging a removable storage device such as an external usb drive while the device is in use, or by faulty hardware such as a hard driver or CD-ROM drive that is failing. Make sure any removable storage is properly connected and then restart your computer.

If you continue to receive this error message, contact the hardware manufacturer.

file: Boot/BCD
status: 0xc00000e9
info: an unexpected error has occurred
Preklad:

v systému Windows došlo k potížím při komunikaci se zařízením připojeným k počítači

Tato chyba může být způsobena odpojením vyměnitelného úložného zařízení, například externí jednotky USB, když je zařízení v provozu, nebo vadným hardwarem, například pevným ovladačem nebo jednotkou CD-ROM, která selhává. Ujistěte se, že je vyměnitelné úložiště správně připojeno a restartujte počítač.

Pokud se chybová zpráva zobrazuje i nadále, obraťte se na výrobce hardwaru.

file: Boot / BCD
stav: 0xc00000e9
info: došlo k neočekávané chybě

Podobné chyby při spouštění systému často vyřeší, když si seženete instalační DVD, nebo iso od Vašeho systému z něj nabootujeje a po pár položkách kliknete na "opravit tento počítačm, nebo opravit tento systém"(nevím, jak je to tam přesně formulováno).

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace