Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Problém se zdrojem?

Problém se zdrojem?

25.07.2017 08:37
příspěvků:2

Ahoj. Pro představu mám tuto sestavu:
Deska: GIGABYTE GA-H81M-S2PV
Procesor: I3 4160
Grafika: Nvidia GTs 450
Paměť ram: DDR3 4 GB 1330 Mhz
Disky: Klasický disk WD green 1 TB
SSD Intel 120 gb

Přidaná zařízení: Přidaný slot na 4 USB 3 PCI

Mechaniky: DVD-RW
Zdroj: Corsair 400W (přesný tip nevím)
O co GO?

Jedná se mi o to, že se mi především při hraní (zkoušeno na Lol) občas ztmavne obrazovka tak na 3s a po chvilce to zase jde. Stává se mi to i při sledování filmu u televize přes HDMI kabel, grafika jakoby občas vypne přenášený signál.

Něco podobného (ovladač kernel přestal pracovat a byl obnoven) mi to dělalo i na předchozím pc, kde jsem měl stejný zdroj. Myslel jsem, že je to grafikou, tak jsem koupil jinou energeticky méně náročnější GIGABYTE GT 710, 2GB DDR3 a dělalo to to samé, v nově sestaveném pc výše popsaném jsem to ještě nezkoušel.

Může být problém ve zdroji?

25.07.2017 08:47
ověřen
příspěvků:4 972

Grafiku, kabely a monitor můžeš vyloučit. Takže zbývá deska a zdroj, začal bych novým zdrojem.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
25.07.2017 09:33
příspěvků:2

Si to myslím taky, ale ještě mě napadlo, jestli to nemůže dělat stará přetížená elektrika v bytě. Jedná se o to, že tyhle problémy to udělá taky, když do stejného okruhu zapojím třeba žehličku, vysavač. Je možné, že má vliv na ten zdroj a u nového (silnějšího) to tak makantní nebude?

25.07.2017 11:13
ověřen
příspěvků:4 972

Vadná elektrika v bytě vyhodí pojistky, ale na obraz nemá vliv.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace