Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > Omezené wifi

Omezené wifi

18.09.2016 12:42
příspěvků:10

Zdravim. Mám takový problém s wifi připojením. Doma na Wifi mám omezene připojení. Nikde jinde se mi to nestává(V e škole, na návštěvě atd. Prostě jenom tady doma. Vyzkoušel jsem uz vše ale nic nefungovalo. Přes restart routeru až po nastaveni ip manuálně. Nic nepomohlo. Dík za pomoc

18.09.2016 13:00
ověřen
příspěvků:4 972

Možná se ti do toho plete signál souseda, pak to zlobí.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
18.09.2016 13:03
příspěvků:10

To se plest nemůže jelikoz zadny sousedy nemáme ale na wifi je připojených nekolik zařízení.

18.09.2016 14:00
ověřen
příspěvků:4 972

Jak to máš připojené?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.09.2016 14:30
příspěvků:10

Mám to připojený přes wifi.

20.09.2016 15:03
ověřen
příspěvků:4 972

Jo to už si psal, ale to není všechno.

Já mám např. internet na kabelovce. K té je připojený modem a k němu router.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.09.2016 18:00
příspěvků:10

Jo takhle. Je to připojený k takovy krabičce kterou mame na střeše. To je potom kabelem do routeru. A pak uz se jenom pripojim.

20.09.2016 18:04
ověřen
příspěvků:4 972

Pak by to měl řešit tvůj poskytovatel internetu.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
09.10.2016 16:47
příspěvků:7
ondra | 18.09.2016 12:42

Zdravim. Mám takový problém s wifi připojením. Doma na Wifi mám omezene připojení. Nikde jinde se mi to nestává(V e škole, na návštěvě atd. Prostě jenom tady doma. Vyzkoušel jsem uz vše ale nic nefungovalo. Přes restart routeru až po nastaveni ip manuálně. Nic nepomohlo. Dík za pomoc

přenastav kanál aby byl alespoň 5 kanálů od sousedova routeru

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace