Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > ZyXEL NBG-416N

ZyXEL NBG-416N

25.04.2013 16:23
příspěvků:4

Dobrý den, přibližně měsíc jsem používal tento routr bez problémů, ale potom, když ke mě přišl kámoš a nemohl se připojit přes notebook, tak jsme začali hrabat v nastavení... Jenom podotku, že ten muj kámoš je kvalifikovaný ajťák s více jak dvou letou praxí, proto jsem mu věřil a nechal ho ať dělá co "umí". Po pul hodine koumání jsem asi něco pokazili a me to odpojilo od internetu. Kamarád se v tu chvíli přes notebuck na routr připojil ale asi jen na 5 minut. Teď mohu být připojen pouze přes kabel do modemu, ale jak mile propojim modem s routrem, okamžitě stratím pripojení na můj PC, ale pripojeni k routru funguje jen bez drátově. Napadlo mě přihlásit se na toutr přes internet v telefonu, ale to nejde ... Takže když chci být na stolním počítači, tak musím odpojit routr a být připojen pouze přes modem a když chci jít na internet na telefonu, musím připojit k modemu routr. Potřeboval bych se nějakým způsobem přihlásit na routr, abych změnil nastavení. Zkoužel sem tlačitko restart, ale to nepomohlo... Děkujiza rady a přeji hezkej den....

25.04.2013 20:35
příspěvků:4

Tak jsem routr nakonec zprovoznil dlouhym ztlačením resetu, ale bezdrátová síť je momentálně nezabezpečená. Když jsem se zkoušel připojit na adresu 192.168.1.1 nebo na 192.168.1.2 dostal jsem hlášku, že spojení přerušeno. Internet v počítači mi funguje a bezdrátová síť také, akorád ji nemohu zabezpečit. Nekdo nejakou radu prosím?

25.04.2013 22:15
příspěvků:4

Fajn uz po 3 od problemu k dalsimu.... Nakonec jsem se dostal do nastaveni... nastavil sit s heslem atd atd... takze bezdratovy pripojeni facha bez chyby! ALE!!!! zniceho nic sem se ja na svym stolim PC pripojenej pres LAN1 odpojil od site i mam funkcni pripojeni k mistnisiti... takze to vypada jako kdyby net sel, ale internet mi nefunguje .... budu rad za kazdou snahu o pomoc, dekuji....

25.04.2013 23:38
příspěvků:4

Je pul 2 rano a konecne sem vsecko zprovoznil!!!!!! Takze dobrou noc a hezky pobaveni se nad emito prizpevky. Pokud nekdo budete mit problem se stejnym routrem jako mam ja, dejte vedet, protoze ted uz vim snad uplne vsecko!!!

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace