Úvod > Fórum > Hardware > Ostatní > Zvuková karta

Zvuková karta

03.09.2011 12:25
příspěvků:3

Mám ZK Asus Xonar DG a hodilo by se mi, kdyby v jednu chvili fungoval i zadní i přední panel a aby do každého šlo něco jiného.

Přímo program od Asusu mě nechce dovolit aby fungovalo oboje najednou.

Lze to nějak?
Díky

03.09.2011 13:28
příspěvků:5 728

to co ty chces, tak bys potreboval 2 zvukovky. Vesmes u vsech her a prehravacu muzes rucne nastavit vystup na urcitou zvukovou kartu. Urcite mas i na zakladni desce integrovanou zvukovku

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
03.09.2011 13:32
příspěvků:3

Díky za odpoved, ale jakmile zapojim zvukovku tak se mi odpoji na integrovana nebo lze zprovoznit obe dve pomoci BIOSu?

03.09.2011 14:08
příspěvků:5 728

obe dve by meli byt funkcni, jen je jedna primarni a druha sekundarni. co pouzivas napr. na prehravani mp3? a co mas za win, xp nebo 7?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
03.09.2011 14:20
příspěvků:3

V provozu uz mam obe dve a jedou, mam win7 a winamp

a ještě otázka, k čemu slouží digitální výstup? zapojím do něj sluchátka / repro?

03.09.2011 15:06
příspěvků:5 728

ee nezapojis. podle toho jak jsem to pochopil, tak S/PDIF je na propojeni dvou zvukovych zarizeni, pricemz na zvukovce je vystup a pak jiny zarizeni maj S/PDIF vstup.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace