Úvod > Fórum > Software > Ostatní > zmenšování místa na C

zmenšování místa na C

19.11.2015 14:48
příspěvků:2

Mám takový problém s mým počítačem. Mám windows 7 64bit . Asi před 3 týdny jsem měl na disku C přes 25Gb dnes jsem zjistil že mám na C jen 2Gb . Myslím že to je vir protože se mi na C tvoří nějáké nesmyslné složky, ale mají jen 400 mb. Nemuže se to z té složky přesunout do nějáké skryté ? Nebo jestli jsou to jen aktualizace, protože už na C toho moc nemám jak vždy mažu . Děkuji za každou odpověď

19.11.2015 17:10
ověřen
příspěvků:2 090

Jaké jsou to ty nesmyslné složky? Vlož alespoň příklad.

Přesun do skrytých nepomůže, na disku jsou pořád. Můžou to být třeba body obnovení.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
19.11.2015 17:59
příspěvků:2

něják nesmyslně pojmenované jako kombinace čísel a písmen př 12a34b56cd78 atd.

19.11.2015 18:27
ověřen
příspěvků:2 090

Tak to je na 100% nějaká havěť a obávám se, že se jí sám nezbavíš.

Tady taky není žádný odborník přes tuto problematiku, takže to zkus na viry.cz nebo pc-help.cz.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
21.11.2015 09:38
ověřen
příspěvků:19

Zdravím tě,
pokud máš zájem podívej se tady

http://www.pcforum.cz/forum/tema/frst-vytvoreni-a-kon-8857/ a můžeme to společně vyřešit.

„Jsem také člověk, ale prosím vás, neříkejte to nikomu.“ ( Gabriel Laub )
21.11.2015 12:17
ověřen
příspěvků:2 090

Těžko poradit, problém máš tady: " protože mi to píše Tato kopie systému Windows není pravá sestavení 7601" (zjištěno z jiného dotazu téhož tazatele jinde).

Takže poradit lze, až budeš mít legální systém a ne crack, zahnojený už od instalace vším možným!

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace