|<<2>>|

[VYŘEŠENO] Změna 32bit Win7 na 64bit

Dotaz vyřešen reakcí: 19.08.2014 06:22

07.01.2016 17:17
ověřen
příspěvků:4 972

A jen tak na okraj, pokud je někdo grafik, což je úctyhodné a také vědomostmi podložené povolání, pak by měl aspoň základní znalosti systému.

To že něco někde v něčem namaluji, neznamená nutně, že jsem grafik.

Já si vážím lidí, kteří něco umějí, ale nemusím si vážit lidí, kteří to o sobě tvrdí!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
07.01.2016 18:03
příspěvků:8
bluespirit | 07.01.2016 17:12

Tak je to grafik a mohl by být užitečný, stačí trocha pokory a naučit se psát česky!

Já nikoho nezatracuji!

Tak mi napiš ty chyby češtiny!!... (český jazyk je tak ohebný, že se uznává i mluvná čeština či Pražská čeština). Pokoru před čím???!!... Útoky??!!...

Jsem rád, že si myslíte, že je mi 25...ale to kurva přidej!

A pokoru jen před lidmi kteří mi dlouhodobě dokážou že umí!!...po netu se mele vždy jednoduše!...viz ty tvoje 15-ky!

PS: mě je to jedno jestli si mě vážíš či ne - fak je mi to jedno!

ptal jsem se jen na to jestli to jde z win 32 hodit na 64...nebo vše zálohovat na další hadr...odpověď jsem dostal!!

PS2: těch 18 000 000 chyb na původním hadru (350) mi dělal kamarád rodiny kde mají firmu IT...proto koupil nový hadr! nešlo to už ani zálohovat a nic....prostě byl hadr vysračkovanej!!

07.01.2016 19:50
ověřen
příspěvků:4 972

Jsem z tvých názorů zmaten. Čeština je ohebná a tak si píšeš co chceš.

Pokoru až před někým, kdo si ji zaslouží?

Jseš nafoukanej debil, který nezvládá základní práci s počítačem a ještě uráží lidi, kteří se mu snaží pomoci.

Kup si vole magickou tabulku!
P.S. Mně je 60

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
|<<2>>|
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace