Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Změna barvy schéma

Změna barvy schéma

08.04.2012 20:56
příspěvků:25

Hra Age of Empire III ma problemy s kompatibilitou, tak vzdycky pri spusteni to hodi hlasku, ze "Barevne schema bylo zmeneno na typ Windows 7 Basic" a normalne hraju. Kdyz skoncim, tak to vzdycky samo preplo zase zpatky. Jenze ted to nepreplo, kde najdu moznost zmeny neceho takovyho, abych si to mohl udelat sam teda?

08.04.2012 21:17
příspěvků:43

Ty chceš změnit schéma win7 na Windows 7 basic...? pokud ano klikni pravým na plochu a klikni na přizpůsobit tam sjed dolu a vyber windows -základní (nebo windows basic) windows -klasické by mělo taky jít.... další možností je kliknout na start napsat do hledání výkon a kliknout na upravit vzhled a výkon systému tam kliknout na optimalizovat pro výkon a přepne se ti to na klasický vzhled... Pokud chceš aby se přepínal takto zas při spuštění hry tak klikni pravým na ikonu hry na vlastnosti a tam vyber záložku kompatibilita a vyber zakázat motivy...

08.04.2012 21:28
příspěvků:25

Nenene, spatne jsi to pochopil... ta hra mi to sama na ten Basic zmeni, abych mohl hrat a ja to chci po skonceni hrani zase dat zpatky, kdyz se to neda samo... nejak se mi to povedlo, uz ani nevim jak... ted jsem tam zaskrtl to, co jsi rikal, spustil hru, zmenilo se to na Basic a pri skonceni se to samo vratilo... jinak diky, zase jsem o neco chytrejsi...

08.04.2012 21:46
příspěvků:43

aha v tom případě to nech zaškrtnuté... kdyby se to zas nevrátilo dej zas přizpůsobit a tam vyber nějaký motiv který je s aerem

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace