Zdroj

17.10.2011 21:10
příspěvků:31

Zdravim.Má někdo zkusenosti s tímto zdrojem? Seasonic SS-600KE

Pry se jedna o novinku. Potreboval bych nejaky normalni zdroj

, ktery utahne grafiku: MSI R6950 TWIN FROZR III PE/OC a klasickej Phenom X4 955

pak uz jsme zamyslel o 6GB ram 2000MHZ od A-data a základní desku, o kteryhc se jeste

budu muset neco naucit a pote ji zvolit pokud mozno levnou. Na HDD snad uz

vzhledem ke zdrojinezalezi tolik pokud se nemylim ale radeji zminim nejakej

500GB -1T, 7200

Je tedy tento zdroj Seasonic SS-600KE vhodny?

Neni treba zbytecny? Ale predpokladam ze ta grafika si zaslouzi

mozna i nějakého větsího kutila Tima .

18.10.2011 12:40
příspěvků:1 920

Seasonic je dobrá značka, mají kvalitní zdroje. 600W ti na to bohatě postačí a i na budoucí upgrade.

Disk si kup větší než 500GB, za chvíli naplníš a bude se ti stýskat po dalším místě. Dnes už ani u běžných takových hráčů, lidí co stahují filmy nestačí jako dříve 160GB na staré šunce, to ještě tolik nefrčelo stahování a starý GTA a Call Of Duty měli jen pár GB

18.10.2011 19:58
příspěvků:31

Pokud se velikost disku nejak nevztahuje na vykonpocitace coz jiste ne, tak budu volit co mozna nejmensinebot ja vazne moc velky prostor vyuzivat nebudu i kdybych neplanoval externiho disku (nechci na denne uzivanym PC nechávat denne/týdně/měsícne neuzivane soubory kterymi jsou: Filmy, obrazky, a co se best of vyberu o velikosti 5GB netyce, tak i hudby.

Tyhel tri veci u me vzdy zabirali nejvetsi kapacity, ktere proto budu skladovat na externim disku... kdyz mel clovek cd s ilmem tak si taky nekoupil tolik CD mechanik kolik mel filmu a na filmy taky clovek nekouka kazdy treti den dokola.

Takze v mem pripade bdu volit maximalne 500 coz na aktivni zalezitosti bohate postaci a to rikam jakozto: 3D grafik, designer, majitel 3 projektů, pracovnikna dalsich 2 projektech, spisovatel, muzikant s nahravacim studiem i presto vse mi ze zkusenosti 500 postaci... a to jsem do toho skladoval i ty filmy Samozrejme kdybych nahodou zbohatl tak se vetsimu prostoru branit nebuud ale prijde mi to zbytecne.

19.10.2011 11:45
příspěvků:1 920

Skladovat je na ext. hdd je blbost. 1. je to drahé, 2. ext. hdd se rychle ničí a nikdy není jistota, že data tak jak jste je tam dal budou v pořádku. Radši větší o něco levnější a spolehlivější pevný disk. Osobně bych ext. hdd z důvodu poruchovosti a nejistoty nikdy nekoupil.

Měl jsem WD a A-data a oboum po nějakým půlroku se už nechtělo do práce jak by mělo. Občas disky ani nenaskočily, prostě nespolehlivé. U obou když jsem např. ležel s exterňákem na posteli, stačilo disk nahnout malinko na stranu, a přestal fungovat (stačilo se patrně pohnout, např. vstát z postele).

19.10.2011 18:46
příspěvků:31

Aha aha... no tak to jsme se radnechal informovat o tehle problemech jsem jeste moc neslysel. JEstlize je teda obecne vetsi spolehlivost u hdd na pc tak tomu budu rad verit. V tom prípade jsme se poohledl po tomhle http://pevne-disky.heureka.cz/western-digital-caviar-black-1tb-sataii-7200rpm-64mb-wd1002faex/specifikace/

O sestavovani pc jsem se rozhodl teprve pred par dny takze se moc nevyznam, u HDD jsem zjistil ze

se hledi i na vyrovnavaci pamet? z jakehoduvodu- k cemuslouzi? zvolil jsem raeji nevyssi co jsme nasel v cenove

kategorii, ktera byla 64MB nebo jeto zbytecne? klidne si necham hdd doporucit diky.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace