Úvod > Fórum > Software > Ostatní > Zácharna poškozených dat

Zácharna poškozených dat

08.11.2011 18:41
příspěvků:14

Mám jeden problém na mobilu jsem omylem při zápisu vysunul paměťovou kartu.

A když ho zapnu, tak se ptá jestli chci formátovat kartu. Když ho připojím k počítači, tak jsou soubory normálně vidět, ale když chci některé otevří, tak buď to hlásí chybu O/I a nebo se obrázek nezobrazí celý, některé soubory fungují normálně. Píšu hlavně kvůli tomu, že mám rozehrané hry a chci si obnovit postup. Jinak vše ostatní si můžu znovu stáhonout.

09.11.2011 08:20
příspěvků:5 728

zkus toto http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/obnova_dat/recuva/?g [hledano]=obnova%20dat&g[oz]=1.41.534 hlavne na tu kartu nic nezapisuj.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
12.11.2011 12:31
příspěvků:14

Tak, jo kartu jsem úspěšně naformátoval, nahrál soubory. Ovšem se mi začala zaplňovat interní paměť a nakonec se mi zaplnila úplně, jenomže žádný nový soubor není vidět. Nevíte někdo jak ty ,,neviditelné soubory" odstranit mám Sony Ericson k530oi.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace