Upoutávka
Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Zabránění spouštění dat

Zabránění spouštění dat

20.06.2012 15:45
příspěvků:272

Zdravím, potřeboval bych poradit s mým problémem u windowsů, přesněji s windowsáckým programem na zabránění spouštění dat. Hledal jsem hledal ale nikde jsem nenašel jak ho "vyřadit", nejde odinstalovat a přepnout jdou jen mody u něj jako hlídání zabránění spouštění dat pro všechny programy nbo pak tam mám to samé ale musím tam najít programy ručně, to mi zase tak nevadilo, ale když mi to u minecraftu [ano hraju tuto hru, pouze na oddech trochu relaxování ] začalo psát že mám vyplé open Cl tak jsem si chtěl spustit ovladač grafické karty a zapnout tam open CL tak mi naběhla tzv. "modrá smrt" s tím že je chyba v tom ovladači, tak jsem přeinstaloval ovladače ale když si chci spustit ovladač a zapnout open CL tak mi ten program spadne a windows mi nahlásí že program pro zabránění dat kvuli "ochraně pc" program ukončil, jenže když chci pro catalyst control center udělat vyjímku tak mi to zakáže a napíše že pro tento program vyjímka nejde udělat. Na pc jsem jediná osoba a mám samozřejmě i sprácovské oprávnění. pomocte prosím už jsem bezradnej

20.06.2012 15:58
příspěvků:272

Pardon, mýlka "accelerated openGL" místo "open CL"

20.06.2012 16:06
příspěvků:5 728

obnovu systemu jsi zkousel?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
20.06.2012 16:11
příspěvků:272

Ano. Bohužel výsledek byl stejný. Potíž je v tom, že tato funkce je spolu s windowsama a nejde nijak odinstalovat.

20.06.2012 16:32
příspěvků:1 279

Zkuste se podívat na stránkách MS, mají takové hodně šikovné progámky, jmenují se "fixIT" a řeší podobné zásaky d osystému a jejich nápravu.

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace