Úvod > Fórum > Hardware > Monitory > Zablokováne funkce a tlačítka obrazovky Pioneer

Zablokováne funkce a tlačítka obrazovky Pioneer

15.12.2016 17:46
příspěvků:6

Potřeboval bych pomoct. Dostal jsem od známého obrazovku značky Pioneer jenže byla používaná v nemocnici takže tlačítka na ní nefungují a ani díky ovládací se nedá s ní nic udělat jedině zapnout a vypnout nebo zesílit zvuk. Nevíte někdo jak jí odblokovat? Díky za jakou kolik pomoc?

15.12.2016 17:56
ověřen
příspěvků:4 972

Co je to obrazovka? Monitor? Jaký?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
15.12.2016 18:50
příspěvků:6

Tohle je ona...

15.12.2016 18:53
ověřen
příspěvků:4 972

Ta data Model xxxx zadej do google a snad najdeš manuál.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
15.12.2016 21:08
ověřen
příspěvků:2 090

Manuál máš tady

http://www.pioneer-latin.com/downloads/7s802171.pdf

pokyny, které by ti mohly pomoci jsou v angličtině na str. 23 a 24.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
15.12.2016 22:18
příspěvků:6

Syn mi to snad přeloží ale jinak díky moc.

15.12.2016 22:24
příspěvků:6

Což bude až bůh ví kdy nenašel by se tu někdo kdo by mi dal přesnou radu já moc expert na to nejsem. Ještě jednou díky.

16.12.2016 10:32
ověřen
příspěvků:4 972

Pokud se nikdo nenajde, pal použij translator. Zkopíruj potřebný odstavec a vlož ho do translatoru.

https://translate.google.com/

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.12.2016 06:59
příspěvků:4

Tak našel jsem že v menu jsou zablokovaný ovládací tlačítka jak na televizi tak i dálkový ovladač je zablokovaný takže stačí to jen odblokovat, ale problém je jak se do toho menu dostat když mam tlačítka zablokovaný. Nebo možná to tam někde v manuálu je ale s mou nulovou znalostí angličtiny to nemůžu najít ani přes překladač :/

20.12.2016 08:26
ověřen
příspěvků:4 972

Koukni na zadní stranu ovladače zda tam není malá dírka s názvem reset.

Nebo http://www.samsung.com/cz/support/skp/faq/1060050

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.12.2016 14:54
příspěvků:6

Ovladač k tomu nemám tak sem si pořídil univerzální ovladač a naladil jsem se s ním na televizi a jde jen zesílit a zeslabit a vypnout. Zkoušel jsem ho i na jiné televize a u nich funguje je všechno.

20.12.2016 15:05
ověřen
příspěvků:4 972

Tlačítko č.7 Menu/Set nefunguje?

Jaký máš ovladač? Ne všechny musí nutně fungovat, doporučil bych toto:

http://dalkove-ovladace.heureka.cz/dalkovy-ovladac-pioneer-axd1498/specifikace/#section

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.12.2016 19:27
příspěvků:6

Nene nefunguje jen volume +/- a power.

Zkusím ho objednat a uvidím i když by to mohlo jít nějak bez něj.

20.12.2016 19:30
ověřen
příspěvků:4 972

Nevím cos koupil, ale tento je přímo k tomu určený. Ano, jít by to mělo, ale asi je to nastavení ovladačem zamčené. Viz. Ten Lock popsaný v manuálu.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace