Úvod > Fórum > Ostatní > Za kolik prodám starý ntb?

Za kolik prodám starý ntb?

18.04.2015 13:42
příspěvků:2

Zdravím měl jsem 4 roky notebook Lenovo ideapad y560 https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-y560-d174458.htm a chtěl bych ho prodat nejspíš na díly,protože grafika už je spálená a dále jsou odpadlé 2 klávesy jinak je vše v dobrém stavu,baterka ještě drží displej bez škrábance.Za kolik myslíte,že bych to mohl na díly podle komponentů v odkazu prodat?

18.04.2015 15:18
ověřen
příspěvků:2 090

Tady http://aukro.cz/lenovo-ideapad-y560-i7-720qm-3gb-500gb-na-nd-i5252726222.html máš pro srovnání, Tvůj má jen větší RAM. A když se koukneš, kolik je do konce, tak je to asi za tu cenu neprodejné.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
18.04.2015 15:46
ověřen
příspěvků:1 873

Daruji za odvoz .... :-)

( tím ušetříš za čas a cestu do sběr. dvora )

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
18.04.2015 17:01
příspěvků:2

Něco se na tom vypráskat dá tak rádobyrady neberu dík.

18.04.2015 17:18
ověřen
příspěvků:2 090

Možná tak bys mohl sólo prodat HDD, RAMky, CPU, snad grafiku, jestli je vyjímatelná. o ostatním včetně displeje docela pochybuji.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
18.04.2015 18:06
ověřen
příspěvků:1 873

A když ti někdo napíše, že ano, že si myslí, ba co víc, že je na 100% přesvědčen, že to prodáš,

tak to je jaká rada, je to lepší ?

V tvém případě je přece úplně jedno co si kdo myslí či jakou šanci máš dle něj to prodat, si dej inzerát /y a neptej se co by kdyby ..., dobře víš, že těch co si opravují notebooky doma je podstatně míň než v případě stol. PC.

Když to budeš demontovat, dávat inzeráty, nahodíš cenu plus poštovné, navíc super pošta, plus dodatečné problémy s kupujícím, tak jsem zvědav....

Už jsem prodával i ve velkém a nejen pc komponenty.

Držím palce.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
19.04.2015 08:54
ověřen
příspěvků:4 972

Možná by to někdo vzal na Aukru kvůli displeji. O HDD by se dalo mluvit, pokud je naprosto bez závad, což je vzhledem ke stáří skoro vyloučeno.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
19.04.2015 09:08
ověřen
příspěvků:2 090

BS: Podívej se na aukro, kolik se tam nabízí nových displejů na tento typ ntb za velmi rozumnou cenu a nikdo o ně nemá zájem. Problém je v tom, že tento typ ntb byl velmi poruchový, ale obvykle se to netýkalo displeje.

ALZA přímo uvádí:
Lenovo IdeaPad Y560
Nespolehlivý výrobek

Toto zboží vykazuje zvýšenou míru nespolehlivosti. Před nákupem, prosím, zvažte výběr jiného modelu.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
19.04.2015 09:16
ověřen
příspěvků:4 972

Na Aukro nekoukám, vycházím ze zkušenosti že jsem podobný vrak nedávno prodal za 500,- ale inzeroval jsem na Facebooku. Za vystavení na Aukru nic nedá a vyhodit se to dá vždycky.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
19.04.2015 09:19
ověřen
příspěvků:2 090
syberon | 18.04.2015 13:42

Zdravím měl jsem 4 roky notebook Lenovo ideapad y560 https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-y560-d174458.htm a chtěl bych ho prodat nejspíš na díly,protože grafika už je spálená a dále jsou odpadlé 2 klávesy jinak je vše v dobrém stavu,baterka ještě drží displej bez škrábance.Za kolik myslíte,že bych to mohl na díly podle komponentů v odkazu prodat?

Přečti si poslední příspěvek BS a řekni sám, zda 500,-Kč (možná o něco málo více) je podle Tvých představ

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
19.04.2015 11:01
ověřen
příspěvků:1 873
bluespirit | 19.04.2015 09:16

Na Aukro nekoukám, vycházím ze zkušenosti že jsem podobný vrak nedávno prodal za 500,- ale inzeroval jsem na Facebooku. Za vystavení na Aukru nic nedá a vyhodit se to dá vždycky.

Píšeš nic nedá na aukru ...

Hmm, když jsem tam před x lety taky prodával tak se za podání inzerce platilo, už se neplatí ?

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
19.04.2015 11:34
ověřen
příspěvků:4 972

Co podívat se do podmínek? :-)
http://prodej.aukro.cz/cenik/

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace