Úvod > Fórum > Software > Ostatní > Youtube zpeněžnění

Youtube zpeněžnění

26.10.2012 15:25

(účet zrušen)
příspěvků:261

Ahoj

Chci se zeptat jak vastně funguje zpeněžnění , ja jsem si všiml že někteří lets playeři mají sponzora , jak toho dosáhnu ?

díky

26.10.2012 16:17
příspěvků:7

Zdravím, zpeněžení na YT funguje tak, že když zatrhneš kolonku u vlastního videa zpeněžit, tak si budeš moct vybrat jaké reklamy tam budou a poté když někdo přehraje video a klikne ti na tu reklamu, tak ti to přidá "peníze" (uvozovky proto, že aby to nějakej ten peníz byl, tak by ti na tu reklamu muselo kliknout strašně moc lidí...) a poté ti to přijde na účet google/adsense, kde si ten zisk budeš moct nechávat posílat normálně... - abys mohl používat zpeněžení, musíš vytvářet videa, které nebudou autorsky chráněna, nesmí tam být písničky na která nemáš autorská práva, ani když si ji na videu budeš zpívat ty (leda že by to byl tvůj vlastní song), tak samo filmy apod. takže se třeba můžeš projít po městě s kamerou a pak to tam vložit, dát zpeněžit a třeba ti to něco vydělá...

26.10.2012 16:25

(účet zrušen)
příspěvků:261

jo , takže zpeněžnění je na **** , a co sponzoři ? jeden ten lets player má třeba : http://realgeek.cz/?110,tricko-gogomantv-predobjednavka

jak to udělal , že má sponzora ?

26.10.2012 18:26
příspěvků:7

Není to zas až tak na ty hvězdičky, ten účet u google/adsense si klidně udělej, vytvoř si vlastní videa s něčím, co by lidi mohlo zajímat, dej to zpeněžit a nech to nabíhat... třeba za rok něco nahrabeš (a s tím klikáním na reklamy nesmíš nikomu psát aby ti tam kliknul a ani na to nesmíš navádět ve videu, či zprávách apod.) co se týče let's playerů, tak pokud se nepletu, tak jsou to ti, co třeba něco hrají a přitom to natáčejí - stáhni si třeba program Camtasia Studio 7 - nevím jestli už vyšla nová verze, mě "sedmička" bohatě stačí, můžeš s tím natáčet veškeré dění na obrazovce + zvuk, následně stříhat apod. poté vložit na youtube, nebo jiné takové stránky a nebo z toho udělat třeba mp4 a nechat si to v PC

a tím sponzorem, nemyslíš náhodou to, že si někdo udělal nějakým tím programem video a potom dal zpeněžit, čímž dostal ty reklamy... ? protože za ty reklamy dostáváš na adsense "sponzorské peníze"

26.10.2012 18:42

(účet zrušen)
příspěvků:261

no já právě nevim jak to dělaji , řekl ve videu koukněte se na obchod ( jeho jméno ) který mě taky sponzoruje ... , a když bych si dal zpeněžnit videa , a hrál bych třeba minecraft , tak to se nebere jako porušení autorských práv ?

chci dělat lets playe na ruzne hry , a třeba jak by se načítala ta hra tak by se tam mohlo zobrazit logo třeba EA Games , to už by podle mě muselo být porušení autorských práv , nebo ne ?

26.10.2012 21:38
příspěvků:7

zkus tu dát odkaz i přímo na to video, kdes to viděl...

jinak nevím jestli by se to bralo jako porušení práv, ale jelikož to dělá skoro každej, a ještě nikdy jsem neslyšel, že by s tím někdo měl problémy, tak ASI ne

27.10.2012 08:58

(účet zrušen)
příspěvků:261

http://www.youtube.com/watch?v=pngRdj93WbI&feature=g-user-c

zde to říká

a ještě k topu zpeněžnění , asi se nepočítá kliknutí na reklamu jakože kiknou na křížek co?

díky

28.10.2012 08:20
příspěvků:7

na křížek se to opravdu nepočítá, musíš kliknout na tu reklamu přímo, aby se to zobrazila stránka a chvilku na té stránce být a nesmíš klikat na svoje...

jinak jak říká ve videu, tak se s tím "sponzorem" zná, takže asi tak a navíc nechápu, jak by mu mohl dávat sponzorské dary, jediné co mu tak dal je ta kofola...

28.10.2012 09:53

(účet zrušen)
příspěvků:261

no takhle : on ten co je na tom videu chtěl koupit od jineho lets playera kofolu a ten co mu tu kofolu koupil mu rekl že za to chce udělat reklamu ( aby měl více odběratelů ) , a tak se ten co je na videu rozhodl že mu udělá reklamu , s tričkem toho co mu koupil kofolu . a pak tam říká koukněte se na realgeek (nebo jak se to jmenuje ) který mě také sponzoruje , a tam najdete gogovo tričko ( gogo je ten co mu koupil tu kofolu ) .

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace