XP Home vo VB

07.03.2012 20:26
příspěvků:15

Zdravim,

mam taky delikatny problem a to ze mi nejde nainstalovat XP Home do VB na PC ide ale vo VB pise ze licencia nie je platna.

Stalo sa to uz niekomu

www.adamjak.net www.kam-na-svah.eu www.skr.sk
08.03.2012 05:11
příspěvků:1 279

Do VB? Nejsem si teď jistý, co tím myslíte....?

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
08.03.2012 05:29
příspěvků:5 728

VB-VirtualBox

Stava se to pokud cd-key je napr. pro OEM licenci a ty instalujes treba corporate.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
08.03.2012 06:16
příspěvků:15

<fieldset><legend>radeksima</legend>VB-VirtualBox

Stava se to pokud cd-key je napr. pro OEM licenci a ty instalujes treba corporate.

ucro nemam OEM na to jsi davam doma pozor

problem jsem uz vyresil nainstaloval jsem XP Prof. na kt. mam hromadnou licenci

www.adamjak.net www.kam-na-svah.eu www.skr.sk
08.03.2012 07:39
příspěvků:5 728

ono je vic druhu licenci neni jen OEM a ta krabicova, ale i corporate,... a navic jsou take dulezity jazyky, obcas delaj problem instalace z cd win xp sP2, kdyz je stitek novejsi,...

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
08.03.2012 20:57
příspěvků:15

je to silene

jako neskutecny zmatek je v tom ani jse mi nechce verit ze jsem to nekdy mohl pouzivat ted bych jse uz od linuxu ani nepohnul mozna MAC OS ale nemam s nim skusenosti

www.adamjak.net www.kam-na-svah.eu www.skr.sk
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace