Úvod > Fórum > Ostatní > PCForum.cz > Xerox Phaser 3020 Nefunkčnost tiskárny po výměně toneru - zelený vykři

Xerox Phaser 3020 Nefunkčnost tiskárny po výměně toneru - zelený vykři

17.12.2016 21:57

Mám tiskárnu Xerox Phaser 3020 a po vyčerpání toneru, který byl obsažen v zakoupené tiskárně jsou koupila toner nový - neoriginální. Toner jsem vyměnila podle návodu a tiskárna mi začla ukazovat zelený vykřičník (v příručce je, že svítí pouze červený a žlutý při problému a jak je řešit)a po nějakém čase se světlo vypnulo a svítila jak má.To bylo po každém zapnutí. Tiskárna mi funogvala normálně, ale po cca 20-30 stránkách mi přestala tisknou. Když na pc zadám tisk, píše to, že probíhá a tiskárna nereaguje na nic. Nasledně to hlási na pc chybu. Prosím Vás, zda máte nějaké rady, či podobné zkušenosti, budu za ně moc ráda. Děkuji všem. :-)

18.12.2016 10:47
onlineověřen

Pokud v návodu není řešení té chyby popsáno, pak každá rada drahá.

Zkusil bych ten toner vyndat, odpojit tiskárnu od proudu a za hodinu zkusit zprovoznit.

Případně se zeptat na technické podpoře - https://www.xerox.com/index/cscz.html

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2017 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace