Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > Xavi x8122r

Xavi x8122r

07.04.2006 14:31

(neregistrovaný)

Zdaravím mám router Xavi x8122r a používám ho pro připojení od telecomu ale chci přejít k českým radiokomunikacím ale ti mi řekli že nezaručují že poběží tak se chci zeptat zda někdo neví nastavení nebo nemá zkušenosti jestli to opravdu půjde nebo budu muset koupit jiný modem. Díky.

07.04.2006 18:09

(neregistrovaný)

<fieldset><legend>uda</legend>Zdaravím mám router Xavi x8122r a používám ho pro připojení od telecomu ale chci přejít k českým radiokomunikacím ale ti mi řekli že nezaručují že poběží tak se chci zeptat zda někdo neví nastavení nebo nemá zkušenosti jestli to opravdu půjde nebo budu muset koupit jiný modem. Díky.

Xavi je prakticky totéž, co Cellpipe od Lucentu - stejná (cca) střeva, stejný web management. Na 100% pojede, já mám Cellpipe původně od Radiokomunikací a nyní jede u Telecomu :-). Spíš jen zkouší tahat peníze ...

08.04.2006 16:06

(neregistrovaný)

a musí se to nějak nastavit nebo to pojede tak jak je to nastavené pro telecom?

08.04.2006 16:48

(neregistrovaný)

<fieldset><legend>uda</legend>a musí se to nějak nastavit nebo to pojede tak jak je to nastavené pro telecom?

No, to je jasné, budeš mít jiný login a heslo, :P .

10.04.2006 09:24

(neregistrovaný)

<fieldset><legend>uda</legend>a musí se to nějak nastavit nebo to pojede tak jak je to nastavené pro telecom?

mozna jiny protokol a vpi/vci, ale modem podle me pojede urcite. delam na poruchovce u ctc..

jinak esli fakt nechces nutne, tak pryc nechod, bo kdyz se ti neco rozhaze na lajne, tak to bude problem resit dokola pres ctc..

vine.

10.04.2006 10:43

(neregistrovaný)

Mam tento router, ale nemam dostatecny znalosti, vim jen ze mam obcasne ztratovosti a nevim jak se jich zbavit. proste mam celkem casto vyprsel casovy limit asi 6% a seka se mi televize. Urcite to je routrem, pochybuji ze by telecom mel tak velky ztraty, kdyz v praci "jeste dal od ustredny" to bezi naprosto ciste..... nevite nekdo cim to muze byt?

10.04.2006 17:45

(neregistrovaný)

<fieldset><legend>Anonymous</legend><fieldset><legend>uda</legend>a musí se to nějak nastavit nebo to pojede tak jak je to nastavené pro telecom?

mozna jiny protokol a vpi/vci, ale modem podle me pojede urcite. delam na poruchovce u ctc..

jinak esli fakt nechces nutne, tak pryc nechod, bo kdyz se ti neco rozhaze na lajne, tak to bude problem resit dokola pres ctc..

vine.

Myslíš tím nechodit od telecomu? Já myslel že radiokomunikace budou lepší.

10.04.2006 21:29

(neregistrovaný)

<fieldset><legend>majk</legend><fieldset><legend>uda</legend>Zdaravím mám router Xavi x8122r a používám ho pro připojení od telecomu ale chci přejít k českým radiokomunikacím ale ti mi řekli že nezaručují že poběží tak se chci zeptat zda někdo neví nastavení nebo nemá zkušenosti jestli to opravdu půjde nebo budu muset koupit jiný modem. Díky.

Xavi je prakticky totéž, co Cellpipe od Lucentu - stejná (cca) střeva, stejný web management. Na 100% pojede, já mám Cellpipe původně od Radiokomunikací a nyní jede u Telecomu :-). Spíš jen zkouší tahat peníze ...

Měnil jsi v nastavení toho hodně?

11.04.2006 09:53

(neregistrovaný)

<fieldset><legend>uda</legend><fieldset><legend>Anonymous</legend><fieldset><legend>uda</legend>a musí se to nějak nastavit nebo to pojede tak jak je to nastavené pro telecom?

mozna jiny protokol a vpi/vci, ale modem podle me pojede urcite. delam na poruchovce u ctc..

jinak esli fakt nechces nutne, tak pryc nechod, bo kdyz se ti neco rozhaze na lajne, tak to bude problem resit dokola pres ctc..

vine.

Myslíš tím nechodit od telecomu? Já myslel že radiokomunikace budou lepší.

No já myslím že taky radiokomunikace budou lepší akorát ten modem mě štve.

11.04.2006 16:42

(neregistrovaný)

<fieldset><legend>uda</legend><fieldset><legend>Anonymous</legend><fieldset><legend>uda</legend>a musí se to nějak nastavit nebo to pojede tak jak je to nastavené pro telecom?

mozna jiny protokol a vpi/vci, ale modem podle me pojede urcite. delam na poruchovce u ctc..

jinak esli fakt nechces nutne, tak pryc nechod, bo kdyz se ti neco rozhaze na lajne, tak to bude problem resit dokola pres ctc..

vine.

Myslíš tím nechodit od telecomu? Já myslel že radiokomunikace budou lepší.

pokud nemas po ruce netbox nebo kabelovku, tak bych zustaval u ctc. bo kdyz se ti rozesere adslko, tak bys mohl cekat hodne hodne dlouho na opraveni.. ctc nestiha svoje zakose, ne tak opravovat pronajate linky..

vine

16.07.2006 09:51

(neregistrovaný)

nevite nekdo jak zmenit ip filtr tak abych mohl hrat hry online? moc se v tom nevyznam, ale kdyz sem doted chtel hrat vietcong, guild wars po netu nebo treba jenom stahovat torrenty, tak mi po vterine vypadlo spojeni s internetem a nabehlo az po vypnuti dane hry. Tak sem ted upne zrusil ip filtr, ale to asi neni to nejlepsi... nevite nekdo jak se to muze spravne nastavit?

25.07.2006 16:16

(neregistrovaný)

<fieldset><legend>K4my</legend>Mam tento router, ale nemam dostatecny znalosti, vim jen ze mam obcasne ztratovosti a nevim jak se jich zbavit. proste mam celkem casto vyprsel casovy limit asi 6% a seka se mi televize. Urcite to je routrem, pochybuji ze by telecom mel tak velky ztraty, kdyz v praci "jeste dal od ustredny" to bezi naprosto ciste..... nevite nekdo cim to muze byt?

mno, mozna pretecena NAT, da se zvetsit, je na to postup

1. spusťte příkazový řádek (WXP: START&gt;SPUSTIT&gt;"cmd")

2. do otevřeného černého okna napište příkaz "telnet 10.0.0.138" a přihlašte se do modemu s použitím přihlašovacích údajů login "admin" password "admin"

3. napište "modify nbsize maxipsess 512", enter

4. napište "modify nat global udptimeout 60", enter

5. napište "commit", enter

6. napište "get nbsize", enter, zkontrolujte pole Max IP session, hodnota by mela být 512

21.12.2006 06:08

(neregistrovaný)

Mohl by mi prosím někdo sdělit, jak u Routeru X8122r-B zjistím typy protokolů? Jestli mi to tedy na ty Radiokomunikace půjde a nebo ne? Díky.<span class="t-blue">

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace