Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Windoxs xp nechce načíst

Windoxs xp nechce načíst

01.02.2012 17:17
příspěvků:4

Zravím. Dostanu se k spoušteni systému windows ale boužel nechce načíst jeto na obrazovce klidne i hodinu a nic se nestane viz. obr1. A zablokoval se mi BIOS. dozvedel jsem se že když vyndám baterku zezakladovky tak tim odstranim to heslo.

Neví někdo co mám udělat aby všechno bylo zase funkční ? děkuji moc.

obr1: http://lh3.ggpht.com/_fYFbYeXyx1Y/SeESjtkHFDI/AAAAAAAAAQ4/Fx4CjDxy0k8/windows-is-starting-up.png

01.02.2012 17:25
příspěvků:5 728

ty obrazky co jsi postnul,tak na nich nic neni.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
01.02.2012 18:47
příspěvků:5 728

ad bios-melo by stacit odpojit od napajeni pc a vytahnout z desky baterku na 5-10minut.

ad start windows-zkousels nacit nouzovy rezim?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
01.02.2012 18:57
příspěvků:4

<fieldset><legend>radeksima</legend>ad bios-melo by stacit odpojit od napajeni pc a vytahnout z desky baterku na 5-10minut.

ad start windows-zkousels nacit nouzovy rezim?

biosj sem už zprovoznil. zkoušel jsem nouzovy start ale ten taky nenajede..

01.02.2012 19:02
příspěvků:5 728

zkusit opravu systemu (pres instalacni cd).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
01.02.2012 19:04
příspěvků:4

<fieldset><legend>radeksima</legend>zkusit opravu systemu (pres instalacni cd).

cd mám ale jak sek tomu dostanu ?

01.02.2012 19:34
příspěvků:5 728

kdyz to udelas spravne tak neprijdes o data. Je to preinstalovani systemu a proklikas se k tomu pri instalaci(samo to ti nabidne zda ho chces preinstalovat,presne ti neporadim, z hlavy si to nepamatuju).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
01.02.2012 19:56
příspěvků:4

<fieldset><legend>radeksima</legend>kdyz to udelas spravne tak neprijdes o data. Je to preinstalovani systemu a proklikas se k tomu pri instalaci(samo to ti nabidne zda ho chces preinstalovat,presne ti neporadim, z hlavy si to nepamatuju).

já spíše potřebuju poradit jak nastavit bootovani z cd v biosu

01.02.2012 20:12
příspěvků:5 728

Jak bych ti asi tak mohl poradit, kdyz jsi nenapsal ani co mas za pc... tady jsou na vetsinu biosů návody: http://www.hiren.info/pages/bios-boot-cdrom

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace