Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > windows 10 znak X na ikonách

windows 10 znak X na ikonách

18.10.2015 19:22
příspěvků:102

Dobrý deň

Dnes som si všimol Že na skoro všetkých ikonách mám znak X vľavo dole. neviete mi poradiť prosím o čo ide, alebo prečo to tam mám ? Momentálne mám warez verziu systému ale to len preto, že mám nový PC a nevyšlo mi na systém a za mesiac plánujem kúpiť SSD tak zakúpim aj systém. Ďakujem

18.10.2015 20:00
příspěvků:11

vlevo dole má být na zástupci taková šipka - patrně jsis smazal tu ikonu ze systému, nebo někde je nějaký problém.

Neřešil bych to, pokud si za měsíc koupíš origo, tak už neřeš vůbec :-)

18.10.2015 20:36
příspěvků:102

no ako neriešim to extra no zaujíma ma to pre prípad, keby sa mi to stalo aj na origo, keďže väčšinu súborov budem mať tých istých okrem windowsu. a to som si všimol že tam má byť ten zástupca. od kedy som dal tento príspevok mi to už ukazovalo aj ako sieť a ptm zase to X.

19.10.2015 08:36
ověřen
příspěvků:4 972

Nelegální verze jsou různě upravené aby se daly aktivovat. Počkej co udělá originál.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace