Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Windows 7 - zamŕzanie lišty

Windows 7 - zamŕzanie lišty

21.10.2014 08:16
příspěvků:2

Prajem Vám krásny večer užívatelia a hostia pc-fóra.

Obraciam sa na Vás, pretože neviem si poradiť s problémom a situácia sa čím ďalej, tým zhoršuje. Môj novo nainštalovaný operačný systém Windows 7 (Start Edition) mi robí ťažkosti. Konkrétne mi robí ťažkosť jedná vec a to tá, že mi zamŕza spodná lišta. (Tam kde je štart, čas a podobne). Tento problém som mal tiež aj v iných verziach Windows 7, ale u starších Windows XP problém našťastie nenastal. Podrobnosti k problému: Pri zapnutí akéhokoľvek dokumentu, hry či aplikácie sa mi neukáže v spodnej lište otvorený panel. Ako keby tam nebol. V postate tam je, ale nie je vidno, preto treba odhadnúť kde to je otvorené a na slepo to otvoriť.

Predom by som Vám chcel poďakovať za Váš čas a za Vašu snahu mi poradiť.

S pozdravom,
BonnyBear.

Myslím, že Microsoft to pomenoval ".Net" preto, aby to pri výpise v Unixu nebolo vidieť.
21.10.2014 18:55
ověřen
příspěvků:1 873

Hmm, ono tohle je asi ta nejhorší verze daného OS, je to něco jako demo, je to ořezané natolik, že tohle je asi ten původ problému.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
21.10.2014 20:09
příspěvků:2

Ďakujem Vám za vašu reakciu na daný príspevok. Nie, v tom to nie je. Použil som aj iné verzie Windows 7. Robilo mi to aj vo Windows 7 Home Edition.

Myslím, že Microsoft to pomenoval ".Net" preto, aby to pri výpise v Unixu nebolo vidieť.
22.10.2014 16:12
ověřen
příspěvků:44
BonnyBear | 21.10.2014 08:16

Prajem Vám krásny večer užívatelia a hostia pc-fóra.

Obraciam sa na Vás, pretože neviem si poradiť s problémom a situácia sa čím ďalej, tým zhoršuje. Môj novo nainštalovaný operačný systém Windows 7 (Start Edition) mi robí ťažkosti. Konkrétne mi robí ťažkosť jedná vec a to tá, že mi zamŕza spodná lišta. (Tam kde je štart, čas a podobne). Tento problém som mal tiež aj v iných verziach Windows 7, ale u starších Windows XP problém našťastie nenastal. Podrobnosti k problému: Pri zapnutí akéhokoľvek dokumentu, hry či aplikácie sa mi neukáže v spodnej lište otvorený panel. Ako keby tam nebol. V postate tam je, ale nie je vidno, preto treba odhadnúť kde to je otvorené a na slepo to otvoriť.

Predom by som Vám chcel poďakovať za Váš čas a za Vašu snahu mi poradiť.

S pozdravom,
BonnyBear.

http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?f=46&t=38895

http://www.soom.cz/hack-forum/16169--Zamrznuti-dolni-listy

Zkus to pročíst, třeba tě něco napadne. V každým případě PC vyčistit od pakáže, používám CCleaner.

22.10.2014 16:55
ověřen
příspěvků:1 873

No v těch odkazech nepomohlo čištění, každopádně ccleanerem to od pakáže nevyčistíš, ale pomohlo až odebrání ovladačů realtek.

No a v druhém odkaze je řešeno XP.. registry.

Ale to mne napadlo taky prvně, jestli by to nechtělo opravit registry, ale pokud to dělá u více verzí OS, pak zkus nejprve ty ovladače.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace