Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Windows 7 seká se po kliknutí

Windows 7 seká se po kliknutí

26.01.2012 13:52
příspěvků:4

Zdravím,

omlouvám se, jestli tady to téma už někde je, ale já ho nenašel. Mám originál windows 7 home od Packard bell.

Problém je takový že na ploše při stisku pravým tlačítkem myši se mi notebook cca na 20 sekund sekne a pak zase běži normálně a provede akci kliknutí pravého tlačítka. Ten samý problém je i s přesouvání složek do jiné složky.

Odinstaloval jsem už hodně programu a veškeré aktualizace z tohoto roku a nic nepomáhá, může mi prosím někdo poradit co s tím mám dělat ? Nerad bych instaloval nový windows. Děkuji

26.01.2012 14:06
příspěvků:5 728

dela ti to od zacatku, nebo od nejakeho okamziku? Mas zapnutou funkci obnoveni systemu?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
26.01.2012 14:10
příspěvků:4

Dělá mi to od soboty co na notebooku byla matka a prý se jen dívala na film, bod obnovení jsem zkoušel...z minulé středy mám nejstarší možný - ten mi hodil hlášku že obnovení nelze provést...

26.01.2012 14:33
příspěvků:5 728

Pust spravce uloh, pak klikni pravym tlacitktem a mrkni se co ti nejvic vytezuje cpu ci zabira ram v tu chvili.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
26.01.2012 14:39
příspěvků:4

Zkoušel jsem, výsledek je takový že CPU se nezvedlo vůbec nějak prostě jakoby se nic nedělo

26.01.2012 15:20
příspěvků:5 728

maminka musela delat i neco jineho nez jen divani na filmy

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
26.01.2012 15:31
příspěvků:4

no to si myslím taky že se nekoukala jenom na filmy... každopádně tam mám hodně věcí do práce a do školy a nechci zrovna 600 GB vypalovat na DVD nebo nějak jinak zálohovat abych musel opravit jednu věc...asi si budu muset zvyknout chvíli používat total commander než najdu čas na přeinstalaci... už nevím co s tím udělat dále... Přesně to, co jsi psal jsem zkoušel, obnovení jsem tako zkoušel, vyčistil jsem to od všech možných programů..., Ještě tam může být možnosti viru ? Nebo nějaký spyware? Na pozadí neběží nic přebytečného, správce úloh také nic....aktualizace smazány, všechny programy jako TEAMVIEWER jsem také vypnul a prostě nic nepomáhá...pokaždé se to sekne

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace