Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Windows 10 Polofunkční aplikace a jejich připojení k síti

[VYŘEŠENO] Windows 10 Polofunkční aplikace a jejich připojení k síti

Dotaz vyřešen reakcí: 03.01.2016 23:13

03.01.2016 23:13
příspěvků:2

Zdravím. Objevil se u mě problém v podobě toho, že některé aplikace nemohou přistupovat k internetu. Jak můžete vidět na přiloženém obrázku je to (TeamSpeak, hra Rust a Antivirus který se nechce a nemůže aktualizovat). Nejspíš jich bude víc, jen jsem je zatím neotevřel. Do dnešního rána 5:30 vše jelo v pořádku , pak jsem vypl pc, zhruba v 18:00 zapl a tohle mi začalo dělat. Antivirus se nemůže aktualizovat už od 1., ale to nějak jsem to přehlížel. Nic zásadního na PC instalováno nebylo, jedině OBS, ale pochybuji, že by tohle dělal streamovací software. Prohlížeč normálně jede, to stejné Steam a podobné web-based aplikace. Většina aplikací jede úplně v pohodě bez žádných chyb. Ve firewallu jsou uvedené aplikace povoleny, takže tady problém taky není. Jsem už trošku bezradný, proto píši sem. Děkuji za případnou pomoc.

04.01.2016 01:02
příspěvků:2
  • VYŘEŠENO*

Nějakým záhadným způsobem ty chyby po x-tým restartu zmizely.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace