Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > WINDOWS 10 nic nefunguje !!!!

[VYŘEŠENO] WINDOWS 10 nic nefunguje !!!!

Dotaz vyřešen reakcí: 24.08.2015 18:39

20.08.2015 15:00
příspěvků:158

Vím že jsem to tu jednou už psal :-) Ahoj mám windows 10 pro 64bit.Nainstaloval jsem hru RocketLeague hlásí to error stav chyby je 0xc000012f.Není to jediná věc co píše tuhle chyby.Píše to i hra SpinTires,Automatické vypnutí pc,EuroTruck simulátor atd.celkem mě to štve neví někdo co s tím ? :-) :-)Aktualizoval jsem i ovladače GK u RL mi to ale místo toho píše že chybí msvcr100.dll.A u ostatních aplikací a her pořád to stejné :-)

20.08.2015 20:00
ověřen
příspěvků:2 090

Pokud se Ti opakuje jedna chyba, Tak snad máš Google.

Hele, mně našel tohle: https://www.google.cz/search?client=opera&q=0xc000012f&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
22.08.2015 15:06
ověřen
příspěvků:4 972

Dovolím si tipnout na nelegální systém. Těch chyb už je tolik, že to jinak být nemůže.

Pokud je legální, lze to přeinstalovat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
22.08.2015 15:38
ověřen
příspěvků:2 090

Že už by i W10 existovaly v pirátské podobě???

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
22.08.2015 15:47
ověřen
příspěvků:4 972

No já v případě systémů moc nerozumím pojmu pirátská kopie. Umím si to představit u filmu, který někdo natočí na premiéře kamerou.

Win se dají stáhnout zcela legálně a to i přímo od "kováře", ale pokud je nějakým způsobem narveme, resp. upgradujeme nelegální systém, mohou se vyskytnout chyby.

Také jsou informace, že když na W10 použijeme nelegální hry, nebude to fungovat, nebo se to projeví chybami systému.

Co je na tom pravdy asi ukáže čas, já jen prodávám, co jsem koupil.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
24.08.2015 18:39
příspěvků:158

Díky moc za rady asi dám novu win7 :-)

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace