Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Windows 7 -nelze kopírovat soubory

Windows 7 -nelze kopírovat soubory

17.12.2011 10:05
příspěvků:3

Dobrý den

Mám Windows7 a nelze mi kopírovat žádné soubory. Jsem jako administrator a měl bych mít všechna práva.

Budu rád za každou radu.

17.12.2011 10:49
příspěvků:1 920

Ahoj, jakým způsobem soubory kopíruješ a odkud kam?

17.12.2011 11:44
příspěvků:3

z C: na C: , je jedno jaké soubory, žádné nejdou, používám salamander, ale nejde to ani přes "tento počítač"

konkrétně z mnou vytvořenné složky, kde jsem si stáhl trainer ke hře, mi nejde tento trainer přesunout do program files, kde mám hru nainstalovanou, ale když jsem zkopíroval hru k tomu traineru, tak to zkopírovat šlo.... říká mi to přístup odepřen, takže je nekde chyba v právech k přístupu.

17.12.2011 11:51
příspěvků:5 728

klikni pravym tlacitkem na salamander a dej spustit jako spravce. Do program files muze zapisovat jen spravce (i kdyz jses prihlasen pod adminem, tak se ti programy v defatultu spusti pod normalnim uzivatelem).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
17.12.2011 11:57
příspěvků:3

Mockrát děkuju, takovou číčovinu mohli vymyslet jen v microsoftu...

17.12.2011 12:24
příspěvků:5 728

Naopak, je to bezpecne. Neco podobneho funguje v linuxu prakticky od zacatku, to ze to zaclenili do windows zvysili bezpecnost (nesmaze jen tak nekdo nejakou potrebnou slozku a viry se tam taky jen tak nedostanou, pokud jim to ty nepovolis-viz. UAC).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace