Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Windows 10 nejde aktualizovat (KB3081455 chyba 0x8020000f)

Windows 10 nejde aktualizovat (KB3081455 chyba 0x8020000f)

14.09.2015 17:58
příspěvků:1

Dobrý den,

Mám problém s aktualizacemi na Windows 10. Jde konkrétně o aktualizace (KB3081455) a (KB3081449) Nemohu je nainstalovat.

Vždy se notebook restartuje že jde aktualizace nainstalovat, začne instalace a při 58% se restartuje znovu. A následně napíše že instalace aktualizací byla neúspěšná, vracejí se změny. Notebook se pořád dokola restartuje a pak se znovu spustí s nezamontovaném aktualizacemi. Jenže ve Windows 10 nemáte na výběr a po čase se systém znovu pokouší instalace nainstalovat. A znovu neúspěšně. Protože mě tedy čeká dlouhá série restartů na notebooku se nedá pracovat.

Volal jsem na technickou podporu Microsoftu a řekli mi že mám odinstalovat antivirus, že může blokovat aktualizace. Používám Avast, odinstaloval jsem ho a nepomohlo to. Zkoušel jsem i různé programy od Microsoftu jako Fix it a podobně co mi také poradili. Vše neúspěšně. GOOGLE jsem a hledal řešení celý den a nic nefungovalo, ani příkaz sfc / scannow který byl všude doporučen. Nevím jak dál a jak notebook aktualizovat.

Budu velmi vděčný za každou radu a snahu o pomoc. Těším se na vaše odpovědi! .. Přidám i nějaké screenshoty.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace