Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Windows 10 Hudba Groove

Windows 10 Hudba Groove

14.10.2015 17:07
příspěvků:2

Ahoj,

potřeboval bych poradit kde najdu ve Win 10 složku, ve které je nainstalovaný přehrávač Groove. Jde mi o to, že potřebuji namapovat Corsair K70 na tento program kvůli rychlému přístupu a automatické změne podsvícení a za boha se nemohu toto programu dopátrat :-)

  • Přes zástupce to nejde (musí se jednat o .exe)
  • Sám zástupce odkazuje na cíl: microsoft.zunemusic_8wekyb3...a.t.d (celá cesta je nečitelná/mimo řádek a nelze označit/kopírovat)
  • Hledání souborů a složek za pomocí výrazů Groove, zune a pod nikam nevede a nic nenajde..

Tuší někdo kam MS ten přehrávač schoval?

15.10.2015 08:01
ověřen
příspěvků:4 972

Co program files ?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
15.10.2015 18:37
příspěvků:2

v program files nic. Dostal jsem se až ke složce Program FilesWindowsApps, která defaultně není přístupná ani pro administrátora. Po několika pokusech s nastavováním práv jsem se do ní dostal a vní jsem našel hned několik složek s názvem: Microsoft.ZuneMusic_3.6.13281....... ale v nich není téměř nic až na několik skrytých systémových souborů :-(

16.10.2015 08:29
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace