Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Windows 8 - Factory Reset

Windows 8 - Factory Reset

26.12.2014 21:46
příspěvků:3

Dobrý deň,

Potreboval by som pomoc vo veci factory resetu,približne pred 4 mesiacmi bol na ntb menený hdd pretože odišiel,k tomu všetkemu spadol windows tak som to odniesol do servisu,tam nasadili novy hdd a obnovili win.Dokopy to stalo nejak 100€.. 70€ za hdd a 30€ za robotu.

Dnes som si chcel dať konečne factory reset tak som to šiel spraviť a nastal problém,ked som to spustil tak to začalo načitavať a potom vyhlasilo chybu že mam vložiť usb alebo externy hdd pretoze chybaju nejake subory nato aby sa to spustilo.Skusil som zobrať usb,spraviť z neho obnovovacie usb.Proces to ukončilo napisalo že usb je pripravene,tak som šiel dať reset ntb cez bios som zapol bootovanie cez to usb šiel som do toho cez troubleshoot dal som ten factory reset a zase to isté čo v systéme..

Prosím pomožte čo mam robiť,hocijaká odpoved mi pomože len to potrebujem vyriešiť..Prikladám screen chyby v systéme.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace