Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Windows 8 černá obrazovka a pád videa

Windows 8 černá obrazovka a pád videa

17.01.2013 22:11
příspěvků:1

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by mi někdo nemohl poradit s přehráváním videi na internetu. Koukal jsem že tady už jedno podobné téma je ale tohle mi přišlo jako něco odlišného.

Když spustim například v IE video na youtube.com (nebo kdekoliv jinde) běží všechno norálně když z ničeho nic problikne černá obrazovka a poté co zmizí se místo videa objeví hláška že flash player přestal pracovat. Když znovu načtu stránku tak to opět funguje. Zkoušel jsem i jiné prohlížeče ale všude je to stejné. Flash player mám nejaktuálnější a aktualizace windows mám také všechny stažené. Někdy se mi to stává i u her, ale to jen problikne černá obrazovka a hra běží furt dál. Mám notebook Lenovo Ideapad Y500 který má dvě grafiky NVIDIA GeForce GT650M které pracují v režimu SLI. Napadlo mě zda to nemůže něják souviset s tím nebo třeba starými ovladačemi na ni.

Děkuji za pomoc.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace