Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Windows 10 budou dostupné 29. července - zadarmo nebo za $129-199

Windows 10 budou dostupné 29. července - zadarmo nebo za $129-199

02.06.2015 09:42
ověřen
příspěvků:4 972

Oficiálně, černé na bílém, tu konečně máme datum, k němuž budou vydané a zároveň dostupné Windows 10. Pokud máte nárok na upgrade zdarma, patrně vám to již systém oznámil…

http://diit.cz/clanek/windows-10-datum-uvedeni-29-cervenec

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
11.06.2015 11:11
ověřen
příspěvků:1 873

Hm, kámoš má win 7 a přišla mu od mrkvosoftu nabídka na aktualizaci na win10.

Což by mělo být free, ale ...

Má notebook, tím pokud si neudělá zálohu inst. recovery tak bude mít po sedmičce, že ..

A jak to bude fungovat v dalších letech s tím, že to měl teď free ..?

---
Jak a kdy, jej a ostatní začnou dojit ?

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
11.06.2015 11:29
ověřen
příspěvků:442

Mám legál sedmičky a tu nabídku na upgrade také. Zvažuji, že bych to vyzkoušel na netbooku, kterej už moc nepoužívám, ale nerad bych přišel o key na ty sedmičky. Takže asi reinstaluju na nelegál a zkusím pak upgradovat. Když se mi budou líbit, tak bych pak provedl upgrade na stolním PC s legálníma sedmičkama.

---

Teď jsem si vzpomněl, že bych měl mít key na Windows 8, to by mohlo jít upgradovat na legál desítky ne? Tím pádem bych měl jak legál desítky, tak sedmičky.

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
11.06.2015 11:35
ověřen
příspěvků:1 873

Tu sedmičku zazálohuj, na DVd.

Ale u té osmičky, tam asi o ni přijdeš, nevím, chce to si počíst :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
11.06.2015 11:40
ověřen
příspěvků:4 972

"nerad bych přišel o key na ty sedmičky"

A jak bys o něj mohl přijít?.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
11.06.2015 12:02
ověřen
příspěvků:442

No třeba tím, že by ho svázaly s desítkama.

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
11.06.2015 12:06
ověřen
příspěvků:4 972

To mne nenapadlo, ale je to nepravděpodobné. Někdo má doma DVD s W7 a ty se jistě bude moci vždy znovu nainstalovat. Proto to svázat asi nelze, tím by lidi připravili o ti zakoupenou licenci.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
11.06.2015 15:57
ověřen
příspěvků:1 873

Tak jsem to kamarádovi podal i s obrázky a nechce o 10 ani slyšet, co se dá dělat :-)

Také zůstanu u svého OS :-) dokud to půjde...

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
11.06.2015 16:01
ověřen
příspěvků:4 972

Ty se řídíš podle toho co dělá kamarád? Já už se na W10 těším!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
11.06.2015 16:39
ověřen
příspěvků:1 873

Jak jsi na to přišel ? :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
11.06.2015 16:53
ověřen
příspěvků:4 972

Omlouvám se, místo Také jsem četl Takže a tím to dostalo jiný význam. :-( Moje chyba!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
11.06.2015 19:04
ověřen
příspěvků:1 873

Myslel jsem, že už mne znáš .. :-)

Ale víš, že si dám i poradit, tam kde tápu :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace