Windows 10

19.12.2015 10:44
příspěvků:11

Dobrý den.. Dnes jsem si řekl že bych mohl odinstalovat MCAfee (antivirus) jelikož ho nepoužívám na skeny a pořád mě otravoval s jeho tabulkou ,,počítač je v ohrožení´´ i když vím že není jelikož PC mám jako zařízení pro zprávu mobilu tak do něj krom .apk .mp4 .3gp souborů neinstaluji nic a navíc na sken používám IObit Malware fighter což je výborný prográmek na všechen malware.. Tak jsem našel lokální složku, a složku na mém PC a když jsem to chtěl odinstalovat tak mě to řeklo že nemám oprávnění (jsem správce PC takže oprávnění mám) tak jsem šel do vlastností/zabezpečení tam jsem našel můj profil, zaškrtl jsem že chci mít oprávnění na úplné řízení, měnění složky a dal jsem použít a ukázalo se :

Došlo k chybě pří pokusu použít zabezpečovací informace pro :

c:/Program Files/mcaffe.com/agent/mcagent.exe

c:/Program Files/mcaffe.com/agent/
apod u dlaších souborů

Neví někdo jak převzít 100% kontrolu nad touto věcí?

19.12.2015 11:25
ověřen
příspěvků:4 972

On MCAfee je pěknej šmejd a ne vždy se ho daří odinstalovat bez problému.

Možná nejdeš něco tady - https://www.google.cz/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&es_th=1&ie=UTF-8#q=mcafee%20uninstall&es_th=1

A IObit je druhej šmejd a vše od nich dělá jenom problémy.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace