Windows 8.1

12.11.2013 16:40
příspěvků:1

Zdravím,

jsem každodenním uživatelem Windows 7 a Windows 8. Jak jistě víte, je k dispozici ke stažení Windows 8.1 místo normálních 8 zdarma.

Proto bych se chtěl jenom zeptat zda má někdo nějaké zkušenosti s 8.1 a zda stojí za to si je stáhnout.

Popřípadě pokud znáte nějaké dobré vylepšení oproti 8 tak budu rád když připíšete. (Slyšel jsem o vrácení nabídky start, která se po kliknutí přepne na dlaždice)

Předem děkuji, hezký večer.
Ku

12.11.2013 19:07
příspěvků:15

Chci ti jen říct že to nemá cenu pokud hraješ hodně hry !

Kdykoliv kdy se mi hra sekla ( výjimečně ) tak sjem musel restartovat PC ale zase je to pěkné :-D

podle mě je to otázka toho jestli hraješ často nebo máš jen pracovní PC

poté jsem se vrátil na W7
SkyriM

Hraju LOLko na EU/NE
27.07.2014 17:18
příspěvků:1

Kdo by mi poradil ja jsem stahoval windows 8.1 a pak jsem mezitím hrál hru ale sekla se mi a ja jsem musel restartovat pc ještě před restartem jsem si všiml že je tam 28% ale pak když jsem spustil pc a potom Windows Store tak mi psalo že aplikace jsou nainstalovány a nevím co s tím prosím poraďte :-(

28.07.2014 22:29
příspěvků:4

O žádné megavelké zlepšení nejde.

Pro začátek bych upozornil, že Windows 8.1 má jiné ovladače, než Windows 8. Takže bude potřeba postahovat drivery ke grafice apod.

Metro je zde pořád, vylepšené navíc o několik funkcí.

Ano, přibylo i tlačítko start, ale po rozkliknutí nenajede standartní nabídka start, ale odkáže vás to zpět do metra.

Mě osobně se systém Windows 8.1 nijak zvlášť nezalíbil.

Pokud chcete vědět více o rozdílech oproti klasickým Windows 8, odkáži vás na tento článek:

http://technet.idnes.cz/windows-8-1-novinky-0nk-/software.aspx?c=A131015_224709_software_dvr

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace