[VYŘEŠENO] windows 10

Dotaz vyřešen reakcí: 07.02.2016 10:16

07.02.2016 09:28
ověřen
příspěvků:15

Zdravím,

minulý týden jsem koupil nový počítač s win 8. Okamžitě jsem

přeinstaloval na Windows 10,ale objevil se mi malý problém.

Po otevření nového okna mi toto okno zůstává na liště - když nad něj najedu kurzorem, tak se ukáže náhled, ale okno nemohu zvětšit

na celou obrazovku.
Můžete mi prosím poradit co s tím?
Předem děkuji.
Dalibor

DDalibor
07.02.2016 09:30
ověřen
příspěvků:4 972

Dej sem obrázek. To už je od počátku W10?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
07.02.2016 09:33
ověřen
příspěvků:15

Trošku nerozumím - je to ta aktualizace na win 10, která se

nabízí snad na každém počítači. S počítačem jsem kupoval Win 8. Obrázek zde asi nedám, protože píšu ze starého ntb.

DDalibor
07.02.2016 09:35
ověřen
příspěvků:4 972

Čemu nerozumíš? Ptám se zda to dělá od počátku instalace Wion10, nebo to začalo třeba dnes.

Já si dost dobře neumím představit co mám máš, ale hledal bych někde v nastavení složek-oken.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
07.02.2016 09:39
ověřen
příspěvků:15

UPs sorry, už rozumím. Včera jsem nainstaloval a trošku zkoumal - nic jsem nepřenastavoval, a dnes už okno (kromě náhledu) nemůžu zvětšit na obrazovku.

DDalibor
07.02.2016 09:47
ověřen
příspěvků:4 972

Hledal bych to někde v nastavení složky, ale přesně nevím kde.

Ještě bych zkusil vyhledat aktualizace. Pokud nějaké jsou, mohlo by to zabrat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
07.02.2016 10:16
ověřen
příspěvků:15

Díky, tak se to nakonec povedlo - nevím z jakého důvodu, ale měl jsem přepnuté zobrazování na druhém monitoru (nemám dva monitory). Ještě jednou díky za pomoc.

DDalibor
07.02.2016 10:18
ověřen
příspěvků:4 972

Hlavně že se zadařilo! :-)

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace