Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Win 10 problém s internetom

Win 10 problém s internetom

30.07.2015 11:27
příspěvků:3

Ahojte,

včera som aktualizovala na win 10 z 8.1, na moje šťastie mi nešiel ani internet ani zvuk, zvuk som už našťastie opravila, ale akosi sa neviem dopátrať k riešeniu internetu. Googlim už asi 2 hodiny.. wi-fi pripojenie je úplne v pohode, ale ako jediný prehliadač mi ide Microsoft Edge. Chrome ani Opera nefungujú.

Keď zapnem Chrome -
Táto webová stránka nie je k dispozícii
DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET

Podobé aj u Opery. Skúšala som reinstall, ale pri inštalácii sa nechcela stiahnuť, pritom inštalačka sa stiahla v pohode. To isté je aj u ostatných programov, napríklad u hier a pod. Niekde radili odznáčiť "use a proxy server" no ten nebol ani zaškrknutý, tak isto som skúšala "allow an app or feature through Windows Firewall" no bez úspechu.

30.07.2015 14:18
ověřen
příspěvků:1 873

Zkus tu DNS nastavit na - získat automaticky.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
30.07.2015 18:24
příspěvků:3

myslíš toto? takto to už bolo nastavené

31.07.2015 04:16
ověřen
příspěvků:1 873

Ano takhle jsem to měl na mysli.
Zkus to ještě promazat:

spustit příkazový řádek jako uživatel správce.

zadej cmd a hledání služby Windows se objeví na pravé straně s výsledky vyhledávání. Klikni pravým tlačítkem na Command Prompt a klepněte na tlačítko Run as administrator . Zadej v příkazu ipconfig /flushdns

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
07.08.2015 08:11
příspěvků:3

Successfuly flushed the DNS Resolver Cache, ale stále nič

07.08.2015 09:08
ověřen
příspěvků:4 972

Zkus nastavit DNS manuálně na 8.8.8.8 a 8.8.4.4

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
15.05.2016 18:52
příspěvků:2
tulelolo | 30.07.2015 11:27

Ahojte,

včera som aktualizovala na win 10 z 8.1, na moje šťastie mi nešiel ani internet ani zvuk, zvuk som už našťastie opravila, ale akosi sa neviem dopátrať k riešeniu internetu. Googlim už asi 2 hodiny.. wi-fi pripojenie je úplne v pohode, ale ako jediný prehliadač mi ide Microsoft Edge. Chrome ani Opera nefungujú.

Keď zapnem Chrome -
Táto webová stránka nie je k dispozícii
DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET

Podobé aj u Opery. Skúšala som reinstall, ale pri inštalácii sa nechcela stiahnuť, pritom inštalačka sa stiahla v pohode. To isté je aj u ostatných programov, napríklad u hier a pod. Niekde radili odznáčiť "use a proxy server" no ten nebol ani zaškrknutý, tak isto som skúšala "allow an app or feature through Windows Firewall" no bez úspechu.

same DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET problem

16.05.2016 19:33
příspěvků:2

got the fix

www.deskdecode.com/dns_probe_finished_no_internet/

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace