Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Win 7 - Problém

Win 7 - Problém

31.12.2012 21:40
příspěvků:3

Zdravim všechny.

Můj problém spočívá ve Win 7. Mam je legálně zakoupený (dal jsem do PC dost $), ale v pravém dolním rohu se mi začalo objevovat ledajaký text: "Windows 7, sestavení ****, tato kopie Win. neni pravá"

PC mam už + - 2 roky a za tu dobu mi nic takového nepsalo až od dnešního Silvestra.

Pokud by to šlo nějak napravit, či dát pryč, tak mi prosím poraďte. Děkuji

01.01.2013 09:00
příspěvků:5 728

nepridavals nejaky komponenty? zkusit reaktivaci, popripade zavolat na ms linku. Jestli jsi ten cdkey dal i nekomu jinemu, tak i v tom muze byt problem.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
01.01.2013 22:48
příspěvků:3

Ahoj. Komponenty ani nic podobnýho jsem nepřidával. Zkusím tu opětovnou reaktivaci. Jen něvím, jak bych jí udělal

02.01.2013 07:42
příspěvků:5 728

http://extrawindows.cnews.cz/navody/jak-zadat-ci-zmenit-produktovy-klic-aktivovat-windows-vista-7-8 respektive bych nejprv zavolal na MS linku.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace