Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Win 10 Pro - změněná nabídka Start

[VYŘEŠENO] Win 10 Pro - změněná nabídka Start

Dotaz vyřešen reakcí: 27.07.2016 20:52

27.07.2016 10:25
příspěvků:16

Po několika dnech běžného používání zmizelo vyhledávací okno a "dlaždice" vpravo od textu nabídky, kalkulačka, prohlížeč Edge, rychlé poznámky a možná další. Včera mi dokonce při psaní W10 prznily text nesmyslmými opravami, např. proisím nísto prosím, přestože jsem měl automatické opravy vypnuty. Po restartu žádná změna, po vypnutí a dnešním zapnutí nabídka Start stále změněná, ale pravopis funguje správně. Je možné opravit W10 na předchozí stav? Díky za odpovědi.

(Už začínám chápat lidi co se vrátili k W7 )

27.07.2016 13:30
ověřen
příspěvků:4 972

Zkus Bod obnovení pár dní zpátky.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.07.2016 20:52
příspěvků:16

Díky za reakci. Zkoušel jsem, nepomohlo.

Vyřešeno radikálně obnovením do továrního stavu. Jsem zvědav, za jak dlouho W10 opět nemile překvapí, místo dalšího

pracného instalování všech mnou používaných programů jsem rozhodnut pro návrat k W7.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace