Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Vypinani PC na desce K8N Neo2

Vypinani PC na desce K8N Neo2

19.09.2008 12:22
příspěvků:2

Ahoj, mam problem s mym pocitacem (MSI K8N-NEO2, AMD Athlon 64 3200+, 2x1024 MB DDR RAM, 350W seasonic zdroj, Sapphire ATI Radeon x1600 Pro 256 MB, nejaky Seagate disky (250+40)). A to ten problem ze treba po dvou hodinach prace (ne hrani, proste surfovani na internetu a poslouchani pisnicek) se sam vypne, samozrejme "zasuvkou" to neni, mam jeste dole UPSku, takze problem musi byt v PC. Zacalo se mi to stavat potom, co jsem si dal do monitoru novy zdroj, protoze ten stary byl spaleny, no monitor jede bez problemu, takze tim to asi taky nebude.. Speedfan mi ukazuje na jednom cidle 52°C kdyz je PC v klidu, coz je celkem dost, nikdy driv tolik neukazoval. Mimo to mi taky zobrazuje na "12V" (ze by vetev ve zdroji?) napeti 12,4V. No vypada to zatim na zdroj, ale to nevysvetluje to, ze mi everest pise ze mam vypnute AGP . No tak ho v catalystech zapnu, restartuju pocitac a nic, everest ale porad ukazuje vypnute AGP, catalysty taky, mam Windows XP Home, ale blblo mi to uz ve viste x64. Samozrejme ovladace jsou nejnovejsi, jak na chipset tak na grafarnu. Flashovat BIOS se docela bojim, ptoze kdyz se mi PC samo od sebe vypina, byla by celkem smula kdyby se vyplo uprostred flashe.. Jinak tu mam ten screen ze Speedfanu..

http://img179.imageshack.us/img179/2867/beznzvunp3.th.jpg

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace