Upoutávka
Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > Výpadky internetu po upgradu MB, CPU a RAMek

Výpadky internetu po upgradu MB, CPU a RAMek

04.07.2017 20:35
příspěvků:4

Zdravim, jsem v nouzi, dneska jsem upgradnul PC strčil jsem tam novou desku B250M-Gaming 3 soc. 1151, CPU i5 7600K a RAMky 16 gb.

po upgradu mi najel system win. 8, tam me bylo receno ze win. 8 nepodporujou procesory 7. generace a ze je treba nainstalovat win. 10, ty winy ja mam takze neni problem, ale jeste pred instalaci tech desitek jsem resil jeste jeden problem a to ten ze me padal internet, proste kelasala rychlost pripojeni az se nakonec uplne vypnul net a po pul minute se zase nahodil.

Takze, logicky jsem se snazil nainstalovat nejnovejsi ovladace na desku.. (nepomohlo) google mi poradil abych restartoval modem (nepomohlo) pak jsem teda preinstaloval ty winy na nejnovejsi win 10 x64 celej proces jsem zopakoval znovu, kodeky, restart a porad to pada.

Uz nevim co s s tim mam delat, vadna deska? reklamace? mam dojem ze je problem v driverech, ale jak to vyresit.. google mi moc neporadit anglicky moc neumim, to bude beh na dlouhou trat :-(

MB: B250M-Gaming 3 soc1151
CPU: i5 7600K
GPU: R9 270X 2GB
RAM: 16GB 2133
SSD: 125GB Intel
Zdorj: 500W seasonic
OS: Win 10

Jeste dodatek pro znalce zkritizujte mi tu sestavu abych vedel jak ji postelovat lepsi.. diky..

04.07.2017 20:57
příspěvků:4

Tak jsem nejspis vyresil svuj problem sam.

Ve vlastnostech Ethernetu, konfiguraci jsem nasel nejspis chybu kktera muj problem zapricinila. Ethernet - Vlastnosti - Konfigurovat - Link Speed

tam byla hodnota nastavena systemem na 100mb/sec. tak jsem zvolil 10mb/sec full duplex a internet přestal padat, jede tak jak má.

Takže se omlouvám za spam a doufám že tenhle příspěvek někomu do budoucna trochu pomůže..

čao závisláci :P ;)

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace