výběr základní desky

28.04.2014 10:51
příspěvků:52

Dobrý den potřeboval bych vybrat nějakou lepší základní desku pro procesor AMD FX-8320 který má am3+ vybral jsem třeba tuto(ASUS CROSSHAIR V FORMULA-Z) která je dobrá, ale pro intel se dělají lepší jako třeba(ASUS RAMPAGE IV EXTREME) nebo lepší a štve mě že

na amd nejsou lepší základní desky. Vím že mi asi doporučíte koupit intel ale core i7 je daleko dražší než toto amd a amd je výkonější. Kdybyste o nějaké věděli byl bych moc rád. Nebo což asi nejde propojit socket 1155 s am3+.

28.04.2014 11:14
příspěvků:5 728

AMD je výkonnější, ale je to 8 jádro. Když budeš používat běžne aplikace a hry, tak tam téměř vždy bude výkonnější i5, která je o pár stovek dražší.

Kupovat tak drahou desku je naprosto zbytečné. To se vyplatí, kdyžbys měl využít všechny pcie sloty. Bohatě dostačuje deska okolo 2-3000.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace