Upoutávka
Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Výběr notebooku na práci

Výběr notebooku na práci

08.12.2010 21:32
příspěvků:1

Dobrý večer,

jsem student VŠ a notebook je v podstatě můj základní pracovní nástroj. Můj současný HP 6735s s naprosto příšerným procesorem AMD Athlon X2 mi již nevyhovuje, byť přes všechny strasti pro mě vykonal strašné množství práce.

Prioritou je pro mě vysoký výkon baterie, abych nemusel tahat kabely na přednášky, mohl se při dojíždění koukat na film atd. a robusní konstrukce. Ne, že bych byl nějaký ničitel, ale aby to zvládlo "zostřený režim" každého dne. A pak samozřejmě, Wi-Fi, Bluetooth a čtečka karet, ale to už je dnes standard.

Nehraju žádné hry, PC používám k prohlížení Internetu, práci s Office a sledování filmů.Na výkonu mi tedy příliš nesejde, ale HDD by měl mít alespoň 320 GB, 500 by samozřejmě potěšilo

Taky už nikdy víc nechci cokoliv s AMD. Docela se mi líbí ThinkPady od Lenova - vypadal bych jako přísný manažer - konkrétně řady SL a L, k Edge jsem nezískal moc důvěry, navíc mě mrzí, že nemá klasický "thinkpadovský" desing, a ostatní jsou nad můj finanční rámec. Ten je tak 15, v nejhorším případě 17 000 Kč.

Napadá Vás nějaký typ? Díky moc! Pepa

13.12.2010 16:35
příspěvků:10

potřeboval bych podobnou sestavu, nemá to i nějaké vaio? strašně se mi líbí

Servis notebooků Acer mi pomůže s opravou mého notebooku a také jsem často potřeboval službu obnova dat . Vlastním nadupaný notebook Acer
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace