Úvod > Fórum > Ostatní > Pokec > Vir z FB :( Můžete mi někdo poradit prosím...

Vir z FB :( Můžete mi někdo poradit prosím...

12.10.2011 20:20
příspěvků:1

Je to asi zhruba před měsícem, dostal jsem vir z fb. Několik trojských koňů, červů apod. Několikrát sem PC čistil různými programy, nejde nic. Když zadám stránku http://www.facebook.com najede opět ,,Jejda!Tento odkaz je pravděpodobně nefunkční'. Nevím si rady, jestli víte tak na fb kolovala taková ta zpráva Hi! a jak jste odepsali dostali jste odkaz, já mám totiž kamaráda v zahraničí a právě mi to přišlo od něj takže jsem to jaksi nebral v potaz a klikl že, budu rád za nějakou radu.

12.10.2011 21:28
příspěvků:5 728

udelat cistou instalaci windows (tedy format disku). a zmenit heslo na facebook. a priste neklikat bezhlave na odkazy a divat se co to je za odkaz.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
13.10.2011 04:12
příspěvků:121

Ahoj FB mám víru tam je moc musíš si dávat pozor na co klikaš

1.format disku (Pomalu)
2.Instalace WIN
3.Stahni si ANTIVIR

4.ZMĚN HESLO NA FB JÁ SI HO MĚNIM CO MĚSÍC...

Zakladovka :ASUS Z8PE-D18 RAM : CRUCIAL 16GB KIT DDR3 1333MHz CL9 Grafika : SAPPHIRE HD 6990 HDD: Hitachi Ultrastar A7K3000 3000GB Procesor: INTEL Core i7-990X Extreme OS: Win 7 64bit VitasCZ
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace