Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Uživatelský avatar je správně jen u přihlášení k WIN

Uživatelský avatar je správně jen u přihlášení k WIN

26.08.2011 08:59
příspěvků:3

Jedná se o obrázek u uživatelského účtu.

Mám tam naistalovany jeden svůj konkretní obrázek. Kdyz například resetuju notebook a pak to po mě chce heslo, tak v ten moment tam ten Můj obrázek je. Ale kdyz kliknu na Start a rozbalí se mi nabidka, tak je tam pořád oranžová květina, co je tam od prvopočátku a ne ten Můj obrázek. Co je jestě divné, že i kdyz si tam hodím nějaký jiný obrázek z nabídky uživatelského účtu, tak při resetu ho normalně vidím, ale opět když dám Start, zas je tam ta květina, jako by tam byla nějak napevno.

Systém Windows 7 Home Premium byl předinstalovaný v notebooku (GE 620 DX) značky MSi.

Jeden známý mi poradil, že by to mohlo být přednastaveno od vyrobce někde hluboko v registrech nebo to hlida nejaky proces od MSi.

Dokázal by někdo tento problém vyřešit ??

Je to sice taková blbost, ale mám rád když věci fungují tak, jak mají.

26.08.2011 11:34
ověřen
příspěvků:430

Přeinstaluj to, Kdybych kupoval noťas se systémem, hned bych dal reinstall, protože ty tuny toho balastu co ti tam doinstalujou oni jsou hrozný

little_wolf
26.08.2011 12:48
příspěvků:3

Bohužel jsem k notebooku nedostal instalacni CD s Winama, Windows byl naistalovany primo v notebooku.

28.08.2011 17:29
příspěvků:3

už je to v pořádku, našel jsem doma CD s Winama a systém přeinstaloval, avatar už funguje..

28.08.2011 19:50
ověřen
příspěvků:430

Tak to je super

little_wolf
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace