Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > USB TV tuner se nekamaradi s LCD monitorem

USB TV tuner se nekamaradi s LCD monitorem

06.01.2012 21:30
příspěvků:1

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, jak vyřešit můj zajímavý problém. Na studentském bytě mám v notebooku připojený USB TV tuner. Do něj mám klasicky přivedený koaxiální kabel. Vše je v pohodě, dokud k notebooku nepřipojím externí monitor - televize přestane jít.

UPOZORŇUJU, že doma mi tohle zapojení bez problému fungovalo, přesně tenhle monitor a přesně tenhle tuner.

Podobný problém nastane, když do dalšího USB připojím tiskárnu - obraz se začne trhat.

Zkoušel jsem vyměnit napájecí kabel k monitoru, VGA kabel, vést anténu jinudy, tuner připojit do napájenýho USB hubu a nic z toho nepomohlo. Jsem zoufalý, nevím co by mohlo být příčinou. Ještě jednou zdůrazňuju, že před odstěhováním z domova na studenstský byt jsem používal úplně stejné komponenty bez problému společně připojené k notebooku, nedošlo k žádné změně.

[list:3rbhd49r][*:3rbhd49r]TV tuner - Gigabyte U7300[/*:m:3rbhd49r][/list:u:3rbhd49r]

Děkuji za každou radu.

07.01.2012 11:34
příspěvků:5 728

obcas mi to taky dela (tv karta aver), u me staci se zapojenym externim monitorem restartovat pc. Jeste treba zkusit zmenit rozliseni.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace