Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > USB HUB nedaří se rozchodit

USB HUB nedaří se rozchodit

07.03.2014 13:02
příspěvků:14

Ahoj, už nevím co mám ještě vyzkoušet. PC DELL se 6-ti USB porty. Koupil jsem USB HUB, dokonce 3 různé, se 4-mi USB výstupy. At kterýkoliv USB HUB strčím do libovolného portu USB, tak mi napíše, že byl nalezen nový hardware, po chvilce, že harware je nainstalovaný a připraven k použití. Když do USB HUBu vrazím flash dsik, tak mi OS napíše, že Toto zařízení může pracovat rychleji. Pokud do stejného portu dám flash-ku bez toho USB HUBu, tak vše funguje jak má. Zkoušel jsem to i na jiném PC a NB. Různé značky. Jediný společný rys je, že jsou všude nainstalovaný Windows XP. Nezdá se mi, že bych měl takovou smůlu a koupil 4x vadný výrobek, od 4 různých prodejců. Napadá vás něco? Díky.

07.03.2014 14:21
příspěvků:5 728

To že ten výrobek může pracovat rychleji neznamená, že nebude pracovat vůbec :-)

Tipl bych to na to, že máš usb3 a do toho jsi zapojil usb2 hub a do něj usb3 zařízení :-)

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
08.03.2014 06:21
příspěvků:14

Tak to určitě nemám. Toto PC je staré tak 8 let a NB taky tak a v té době si myslím, že ještě USB 3 nebyly. Ale i kdyby ano, tak jak uvádím v dotazu, pokud flash disk strčím přímo do USB portu, tak to jede bez hlášky jak má.A flash disk nebo čtečka karet je určitě 2.0

08.03.2014 06:25
příspěvků:14

Princip znám, to není třeba připomínat. 100% ně mám flash disk i čtečku karet USB 2.0. Přenosová rychlost čtení 8Mb/s a zápis cca 12Mb/s. Pokud ji zastrčím přímo do USB portu na počítači. Ale v okamžiku když to zapojím přes ten HUB, tak se ozve ta hláška. Pokud by to bylo u jednoho HUBu, tak si řeknu, že je vadný. Ale když mi to udělá u každého(konkrétně 5), tak hledám chybu už někde jinde.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace