Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > upgrade pc - asi jsem lama

upgrade pc - asi jsem lama

19.09.2013 18:27
příspěvků:1

Zdravim veskery profiky i amatery pocitacoveho sveta.

Poprosil bych o radu, ci o jakykoliv nazor.

Upgradoval jsem svoje stare pc. Zadnej zazrak :-) Avsak nefunguje :-(

Takze kde je problem. Moje dosavadni pc bylo hp workstation 4300, cpu pentium 4 2,8GHz, jen 3G ram plus nejaka grafika a zvuk. Nic moc.

Takze jsem rozhodl udelat upgrade od korenu.

Jelikoz nejsem narocnej na grafiku a zvuk, rozhodl jsem se zanechat obe karty, vcetne cely bedny atd..

Koupil jsem si desku asus P8B75 M LX a procesor intel dual core G860 3GHz plus pameti.

Zapojil jsem jen desku a cpu, abych vyzkousel a hle, nejde. Ma tendenci se roztocit, ale hned se vypne.

Takze soudim, ze slabej zdroj. ale jistej si nejsem. Zdroj jsem nechal starej ma jen 460w (nic vic o nem nevim).

Je mozny, ze je to zdrojem?

I kdyz na stary desce utahl vsechno vcetne karet a nekolika hard disku, je mozny, ze ted ma problem jen s deskou a cpu?

Nebo je v pytli deska nebo cpu? Je nejaka moznost jak to zjistit?

Zase si rikam, ze kdyby mel ten procesor moznost se nastartovat jen pri urcity watazi, tak se nezkousi rozjet, ale proste se vubec nehne.

Mate nekdo nejakou radu? Diky, diky
s pozdravem Los lamos zamrzlos na xp

20.09.2013 06:46
příspěvků:5 728

Zkus tam strcit i pameti ;) bez tech ti pc taky nenabehne.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace