Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Upgrade na win 10

Upgrade na win 10

10.08.2015 13:23
příspěvků:1

Ahojte, na notebooku mi vyskakuje update na win 10 zdarma. Chcem sa spýtať, ak by som si to dala nainštalovať aké sú riziká? Čo sa môže stať? Neviem či si to mám dať aktualizovať alebo nie pretože v počítačoch sa nevyznám tak Vás prosím o radu.

Ďakujem

11.08.2015 08:33
ověřen
příspěvků:51

Rizika ? Možná jen to, že se ti třeba špatně stáhne instalační soubor, nebo se objeví nějaká chyba v instalaci. Kamarádovi například na 32% instalace pořád vyskakovala chyba.

Jinak nějaký velký rizika nebudou. :-)

Steam: TheAzerCZ --- Twitter: @JakubSlampa
11.08.2015 12:39
ověřen
příspěvků:4 972

Také jsem z toho měl obavy, ale až na pár problémů se to podařilo.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
11.08.2015 13:28
ověřen
příspěvků:51

Já mám největší problém s W10 takový, že se prostě někdy sám od sebe restartuje.. :-(

Steam: TheAzerCZ --- Twitter: @JakubSlampa
24.09.2015 06:16
ověřen
příspěvků:2

Dobry den mám problém s instalací windows 10 na tablet asi na 20% se tablet restartoval a pořád se restartuje do kola vzdy po restartu napise obnova vaší předchozí instalace windows a znovu se restartuje děkuji za rady.

24.09.2015 08:38
ověřen
příspěvků:4 972

Z čeho a jak to instaluješ?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
24.09.2015 09:05
ověřen
příspěvků:2

Windows 10 jsem si stahl nabídlo mi to samo jelikož tam mám windows 8.1.

24.09.2015 09:10
ověřen
příspěvků:4 972

Tak to bude horší, protože instalace se evidentně zasekla. Pokud se to nerozjede, pak budeš muset použít nějaké instalační médium a nainstalovat to z toho.

Flash disk, mechaniku, ext. HDD.

http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows-10/media-creation-tool-install

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace