Úvod > Fórum > Internet > Umí tady někdo přetáhnout web stáhnutý přes FTP na nový hosting?

[VYŘEŠENO] Umí tady někdo přetáhnout web stáhnutý přes FTP na nový hosting?

Dotaz vyřešen reakcí: 02.05.2015 20:43

02.05.2015 16:01
příspěvků:6

Lámu se s tím už asi dvě hodiny a vždycky to někde selže. Stáhnul jsem přes FTP celý můj web a potřebuji jej nahodit na nový hosting, zkoušel jsem několik návodů a nejde mi to. phpmyadmin mi navíc nelze vytvořit databáze. Za veškeré nápady a návody budu rád

02.05.2015 17:00
ověřen
příspěvků:4 972

Co znamená "stáhnutý web: to je nějaká šablona? To jde přes TC - Total Commander. /mj/

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.05.2015 17:11
příspěvků:6

Stáhnul jsem celé FTP (tedy cely můj web), celý wordpress a nastavení. Ty potřebuji natáhnout do nového hostingu.

02.05.2015 17:13
ověřen
příspěvků:1 873

A nejde to přímo v tom webhosting, natáhnout tam ty soubory, sice jsem to tak nezkoušel, ale vrtal jsem se v tom nedávno a třeba na wz, je spravovat soubory ..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
02.05.2015 17:14
ověřen
příspěvků:51
hackys | 02.05.2015 16:01

Lámu se s tím už asi dvě hodiny a vždycky to někde selže. Stáhnul jsem přes FTP celý můj web a potřebuji jej nahodit na nový hosting, zkoušel jsem několik návodů a nejde mi to. phpmyadmin mi navíc nelze vytvořit databáze. Za veškeré nápady a návody budu rád

Myslím, že jsem to pochopil. Máš web a všechny soubory sis z FTP stáhnul do PC.. Nevím, co hledáš za problém, načteš si teda v nějakém FTP programu (třeba FileZilla) nový web a přesuneš to.

Pokud ale používáš i nějaký CMS měl by si stáhnout kompletní zálohu databáze a tu pak obnovit. ;)

Řekni mi, jestli používáš nějaký CMS, pak to možná bude lehčí

Steam: TheAzerCZ --- Twitter: @JakubSlampa
02.05.2015 17:18
ověřen
příspěvků:51
hackys | 02.05.2015 17:11

Stáhnul jsem celé FTP (tedy cely můj web), celý wordpress a nastavení. Ty potřebuji natáhnout do nového hostingu.

Hmmm, Wordpress tedy. Můžeš zkusit tento plugin - https://wordpress.org/plugins/wp-clone-by-wp-academy/

Plugin umí celý web přesunout na jiný server. ;)

Steam: TheAzerCZ --- Twitter: @JakubSlampa
02.05.2015 17:31
příspěvků:6

Jsem amatér, tak to berte občas s rezervou, ale když si stáhnu ten WP Clone, tak když do něj nahraju soubory FTP, tak je schopen to spracovat a vytvořit web? Nepotřebuji spíše stáhnout zálohu přímo z wordpressu, což jsem neudělal a už není ani možnost to udělat.

02.05.2015 18:04
ověřen
příspěvků:4 972

Chápu to správně?

Ty máš web, který je tvůj a chceš ho dát na jiný hosting?

Na ten původní hosting si ho nahrál, proč to nyní neuděláš stejně?

Proč mi neodpovíš na otázku? pokud je ti tvůj web, jistě si ho tam již jednou nahrál, udělej to stejně!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.05.2015 18:12
příspěvků:6

Když nahraji soubory na FTP, tak to nefunguje, musí se to udělat nějak komplikovaněji, což právě řeším.

02.05.2015 18:18
ověřen
příspěvků:4 972

Chápu to správně?

Ty máš web, který je tvůj a chceš ho dát na jiný hosting?

Na ten původní hosting si ho nahrál, proč to nyní neuděláš stejně?

Proč mi neodpovíš na otázku? pokud je ti tvůj web, jistě si ho tam již jednou nahrál, udělej to stejně!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.05.2015 18:25
ověřen
příspěvků:51
hackys | 02.05.2015 18:12

Když nahraji soubory na FTP, tak to nefunguje, musí se to udělat nějak komplikovaněji, což právě řeším.

Co přesně ti nefunguje ? Píše ti to chyby, nebo se vůbec nenačte ?

Steam: TheAzerCZ --- Twitter: @JakubSlampa
02.05.2015 18:30
ověřen
příspěvků:4 972

Chápu to správně?

Ty máš web, který je tvůj a chceš ho dát na jiný hosting?

Na ten původní hosting si ho nahrál, proč to nyní neuděláš stejně?

Proč mi neodpovíš na otázku? pokud je ti tvůj web, jistě si ho tam již jednou nahrál, udělej to stejně!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.05.2015 18:38
příspěvků:6

Nepiš to tu třikrát, prostě to nefunguje, aktuálně čekám na změnu DNS, což by měl být poslední krok podle jednoho návodu. Teď jsem to předal nějakému klučinovi, který by to měl opravit.

02.05.2015 18:39
ověřen
příspěvků:1 873

Koukal jsi na ten web hosting, méla by tam být ve svém uživatelském prostředí volba nahrát své soubory ..?

Tam bys je mohl jednoduše natahat..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
02.05.2015 19:05
ověřen
příspěvků:4 972

Dobře, po čtvrté to fakt psát nebudu. Pokud to "prostě nefunguje" a to je veškerá informace co jsi schopný dodat, si mohu myslet lecos.

1/ není to tvůj web, kdyby byxl, pak by sis věděl rady.

2 a 3 nemá cenu rozebírat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.05.2015 19:12
ověřen
příspěvků:1 873

Vždyť, to píše, že tomu moc nerozumí a > dále píše >

Nepiš to tu třikrát, prostě to nefunguje, aktuálně čekám na změnu DNS, což by měl být poslední krok podle jednoho návodu. Teď jsem to předal nějakému klučinovi, který by to měl opravit.

-------
Postoupil to někumu ze svého okolí :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
02.05.2015 20:43
příspěvků:6

Je to můj web, akorát na ten první hosting jsem nic nenahrával, tam jsem nahodil čistý wordpress a web jsem tam teprve zakládal.

---------------------------

Klučina to 100 Kč nastavil a opravil, takže téma je uzavřeno.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace