Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Tovární nastavení Window 7 64bit.

Tovární nastavení Window 7 64bit.

13.07.2015 20:08
příspěvků:4

Dobrý večer :-)

Věřím, že společně tento problém vyřešíme.

Takže:

Mám Window 7 64bit --> Nemám žádné CDčko se systémem ale mám Skrytý oddíl.[img]http://i61.tinypic.com/330aayw.jpg[/img]

Jak vidíte, je v pořádku.

Dále bych řekl, že problém je na notebooku od výrobce Asus.

Teď co mám za problém.

Loni, jsem si dělal na notebooku tovární nastavení. Počítač sem prostě hodil do základu, jako když sem ho koupil. Bylo to z důvodu, že byl přeplácaný. Letos, mi to moc nevyšlo s čistotou, tak sem to chtěl udělat znova. Chci prostě hodit do továrního nastavení. Nechci žádné čističe na to co tu nechci. :-) Snažil sem se dnes dát počítač do továrního nastavení ale nejde to. Spustím PC ---> Zmáčknu F8 ---> Dám Enter --> Naběhne CMD příkaz. řádek, ten odkřížkuju protože se tam nic neděje. (hodinu sem to měl a nic, jen černo) ---> a pak vyberu jazyk, že souhlasím s podmínkama a poslední nabídka je jak to chci. Jestli chci udělat jenom Disk C, nebo to rozdělit do C a D a nebo jestli to chci mít jen ve skrytém oddílu. Žádná možnost nejde. Klikni na C+D ukáže se CMD řádek, že to pracuje a pak další a další, jak to pracuje až nakonec ERROR.

A popořadě jak to jde, než je chyba:

[img]http://i59.tinypic.com/msj7zq.jpg[/img]

[img]http://i60.tinypic.com/2i6ia81.jpg[/img]

[img]http://i59.tinypic.com/rw42sn.jpg[/img]

vážně už nevím co dělat :'(
Prosím vás o pomoc :-)

Ještě dodám, že PC stále funguje. Nic se s tím nestalo. po restartu zase běží ale nejde to tovární nastavení..

14.07.2015 08:04
ověřen
příspěvků:4 972

Nemáš mačkat F9 ?
Alespoň já to tak u Asusu měl.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
14.07.2015 08:15
ověřen
příspěvků:1 873

Možná to jenom śpatně napsal..
---

Pokud se to nedaří, klíč znáš, tak si sežeň náhradní stejný recovery systém na DVD a zkus to z něj.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
14.07.2015 09:03
ověřen
příspěvků:4 972

Možná, nicméně v průběhu obnovování se do toho nesmí zasahovat a něco. odkřížkovávat. Asi tam ten CMD nějaký smysl má.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
14.07.2015 15:55
příspěvků:4

Jojo, upsal sem se F9. :-) , No, když to ale nevykřížknu, tak to tam je třeba hodinu a furt nic. Jen prázdné černé okno :-)

Klíč už neznám. Byl na samolepce co byl na ntb ale ta se odlepila postupem času a já ji někde asi zašantročil :/

14.07.2015 16:03
ověřen
příspěvků:1 873
Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
14.07.2015 21:41
příspěvků:4

Nic nepomohlo :-)

14.07.2015 21:54
ověřen
příspěvků:1 873

Ale, copak, kdysi jsem to zkoušel a fungovalo to dobře.

Nejde to proč ?
---

Škoda, že když jsi to vloni instaloval, že jsi ten klíč lépe neohlídal.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
15.07.2015 15:58
ověřen
příspěvků:4 972

Divný, tohle vždycky na originálním systému zabere.

Dej sem screen ze Správy disků.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
21.07.2015 11:28
příspěvků:4

http://postimg.org/image/lro68bun1/

Omlouvám se za pozdější reakci, měl sem nějaké věci k řešení mimo pc.

21.07.2015 11:31
ověřen
příspěvků:4 972

Dej sem, znamená dej SEM ten screen.
Nemáš tam recovery oddíl na obnovení.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
21.07.2015 12:44
ověřen
příspěvků:1 873

Nalejme si čistého vína.

Nebylo to tedy tak, že jsi na nějaký původní systém nainstaloval vloni jiný a teď jsi se chtěl k tomu původnímu vrátit?

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
21.07.2015 14:53
ověřen
příspěvků:4 972

Tady to rozhodně obnovováno nebylo a jsou tedy 2 možnosti.

Klasická čistá instalace a pak instalace ovladačů a ostatních fičůr, nebo si u Asusu koupit za ? 5 - 700,- recovery DVD se systémem.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace