Úvod > Fórum > Internet > Ostatní > Torrent- upozornění od poskytovatele

Torrent- upozornění od poskytovatele

30.10.2015 09:29
příspěvků:2

Zdravím všechny,

stala se mi taková nepříjemnost, možná někdo z vás poradí.

Stahoval jsem z torrentu film a poskytovatel internetu mi poslal email se sdělením -byli upozornění, že z mé přípojky je do internetu sdílen obsah podléhající autorským právům a ať upload ukončím.

Dobrá, poučen pro příště, torrent smazán a služba odinstalována.

Víc mě nikdo nekontaktoval a nepsal. Co bych teď měl očekávat, stalo se to někomu z vás? Jde mi o to, jestli to upozorněním pravděpodobně končí nebo jestli mám čekat kriminálku, až mi naběhne do bytu a zabaví pc kvůli stažení jednoho filmu z torrentu ( samozřejmě jich bylo víc, torrent mám déle, jen mi nikdy nepřišel takový email ).

Díky za reakce

30.10.2015 09:36
ověřen
příspěvků:4 972

Předně bych si dovolil pochybovat, že to byl jeden film.

Nemyslím že se musíš něčeho bát, pokud film stáhneš pro svoji potřebu, ale u torentu je to trochu jinak a ty to víš.

Je rozdíl, zad film stáhneš aby ses na něj podíval, nebo

ho dále šířil - to je trestné!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
31.10.2015 23:01
příspěvků:2

No.. pochybovat můžeš, ale lehčí to budeš mít, když si pořádně přečteš můj dotaz, kde přiznávám, že jich bylo víc :-)

jinak, díky za rekapitulaci, rád bych ale nějakou odpověď. Tys jen zopakoval, co jsem napsal

01.11.2015 09:14
ověřen
příspěvků:4 972

Napsal jsem ti obecný názor. Nikdo mimo tvého provozovatele ti nic jiného neřekne. Jenom on ví zda to oznámil, či ne.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace