Úvod > Fórum > Ostatní > Tiskárna Canon Pixma MG 5250 nejde zapnout

Tiskárna Canon Pixma MG 5250 nejde zapnout

25.11.2015 14:49
příspěvků:3

Mám tiskárnu Canon Pixma MG 5250 , která se při plnění tiskové úlohy sama vypnula. A nyní ji nejde zapnout. Není to přívodem. Šńůra je v pořádku. Ale přístroj nereaguje na nic. Nemůžete mi někdo poradit, co s tím?

25.11.2015 22:33
ověřen
příspěvků:2 090

Promiň, ale totální nedostatek informací (jediná informace - tiskárna při plnění tiskové úlohy sama vypnula).

A teď trochu ironie : "Ale přístroj nereaguje na nic. " - Ani na ránu kladivem a odvoz do SD???

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
26.11.2015 08:33
příspěvků:3

Na ránu kladivem by možná zareagovala.Odvoz do SD zvažuji. Víc informací? Prostě jsem zadala tisknout, tiskárna se rozsvítila,chvíli vyčkávala- a pak se zcela vypnula. Neobjevila se žádná chybová hláška, která by mne varovala. Nereaguje na stisknutí tlačítka On. Nereaguje na vytažení šňúry ze sítě, ani na její výměnu. Prostě nereaguje skutečně na žádnou snahu ji zapnout. Sama se vypla a doslova vynulovala. Takže díky za vtipný komentář,opravdu by mne pobavil,nebýt situace, v jaké jsem.Nevím, jak poskytnout víc informací.Myslela jsem si, zda se na tomto diskuzní platformě někdo s něčím podobným nesetkal a situaci vyřešil.

26.11.2015 09:08
ověřen
příspěvků:4 972

Vypadá to na vadu napájení, tedy zdroje.
V tom lepším případě spálená pojistka.
V tom horším se oprava nevyplatí.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
26.11.2015 13:34
ověřen
příspěvků:2 090

Omlouvám se za trochu odlehčenou reakci.

Jinak souhlasím s bluespiritem, ale obávám se, že případná oprava se může vyplatit opravdu jen amatérsky, ale velmi pravděpodobně bude nad Tvé síly, pokud se neorientuješ v elektronických konstrukcích. Servis se skoro na 100% nevyplatí, takže jedině nějaký znalý kamarád ochotný se ne to podívat.

PS: Spálená pojistka bude mít svou příčinu v nějaké závadě, takže pokud je spálená pojistka, její pouhá výměna velmi pravděpodobně věc nevyřeší.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
26.11.2015 14:31
ověřen
příspěvků:4 972

Pojistku může vyhodit i zmuchlany papír.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
26.11.2015 17:18
ověřen
příspěvků:2 090

Obávám se, že ne. To ten přístroj dřív softwarově vypne a ohlásí chybu.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
26.11.2015 18:57
ověřen
příspěvků:4 972

Měl by! Ale jisté to není , ta pojistka může být rychlejší.

Ale přít se nebudu ;)

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace