Upoutávka
Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Tabulka-Windows chybí disk ...

Tabulka-Windows chybí disk ...

27.10.2011 14:01
příspěvků:38

Čus diž hraju déle - více jak 7 hodin treba tak se mne ukaze obrazek windows chybí disk.

je to jen u jedné hry po netu.celkem mě to štve a pak diž se to udělá tak tam je storno zkusit znovu pokračovat a at dám co dám tak se pokračuje ta hra ale do 3 s to dá stejnou tabulku, nepomáhá ani ctl alt del a tam procesy a tam vypnout vse s tou hrou společné a znova zapnout. musim restnout pc pak to zapnu a de to treba 30 minut a pak znova...

nebo diž zapnu pc a pustím pred tou hrou něco jiného napr prohlížeč tak to udělá hned (( nechápu to nikomu kdo hraje tu hru to asi nedělá. windows je pravej XP .. hra je v porádku asi spíš PC

priložím screen -http://www.ulozto.cz/10782329/ddgdg-bmp (musíte stáhnout)

PS:jak to píše asf5618a9sfasf18 atd tak to mně udělalo v tento počítáč podobné složky nwm co to je plné textu

díky moc

27.10.2011 16:04
příspěvků:5 728

zkus to jeste uploadnout nekam jinam, nejak jim asi ulozto blbne

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
27.10.2011 16:40
příspěvků:38

a kam nic jinýho neznám
Windows- chybí disk-

velkej cervenej křížek a -Exception Processing message C0000013 parametres 75b4bf7c 4 75b4bf7c 75b4bf7c

a pod tím je storno zkusit znou pokračovat nebo nahore križek nic z toho nic nereší a po kliknuti na jedno co tak se to udela hned znova...

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace